Moc ráda testuju všechny druhy korektorů. Nemám aknózní pleť, takže nepotřebuju tuhé, ale zato řeším kruhy pod očima, a tak se mi nejvíc osvědčily ty tekuté.
Vysoké krytí


Korektor Revolution má vyšší krytí a dokáže spolehlivě zakrýt moje tmavé kruhy pod očima. Není příliš hutný, proto nezvýrazňuje nedokonalosti pleti. Jeho výdrž je velmi dobrá, ale vadí mi na něm jedna věc – vždycky mi rychle dojde.
Hydratační složení


Tahle verze středně krycího korektoru od Rimmelu je mým oblíbenecem. Má lehkou konzistenci, krásně hydratuje, a proto si ho při použití pod oči nemůžu vynachválit. Vyhovuje mi i detailní aplikátor.
Profláknutá klasika


Snad nejznámějším korektorem, který pořídíte v drogerii, je tenhle chlapík od Catrice. I on mým testem prošel. Díky preciznímu aplikátoru se dobře nanáší a skvěle drží. Krytí je vyšší až střední a jeho velkým kladem je široká nabídka odstínů, která zahrnuje jak neutrální, tak studenější podtóny.
Tip
Namísto zapudrování korektoru si na houbičku stříknu trochu fixačního spreje a do očního okolí ho přes korektor jemně vklepu. Ani po pár hodinách pleť nevypadá vysušeně a korektor vydrží stejně dlouho jako kdybych na něj nanesla pudr.