Doporučujeme: Krása švédské přírody

9274

Protože mám poškozené vlasy a citlivou kůži, rozhodla jsem se vyzkoušet novou veganskou řadu Beautanicals. Od sprchového gelu přes šampon až po krém na ruce všechny výrobky slibují ty nejlepší účinky na pokožku díky složkám, co se nacházejí v netknuté švédské přírodě.

Produkty s blahodárnými minerálními látkami byly vyvinuty v souladu se švédskou filozofií čistoty a úcty k přírodě. Obaly jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, takže ulevují už tak dost zatíženému životnímu prostředí.

Jedinečná hydratace vlasů a těla

Obnovující šampon Beautanicals má krémové složení a vlasy dokáže krásně vyživit. Zásluhou následné péče kondicionéru byla moje hříva navíc snadno upravitelná a necuchala se – toho docílím jen s málokterým. Sprchový gel z nové řady od Oriflame má hydratační účinky a získala jsem díky němu pokožku jemnou jako batole, aniž bych použila jakékoliv výživné tělové mléko.

Mýdlová bomba a boží krém

Osobně mě ale nejvíc nadchlo revitalizační mýdlo, se kterým jsem si umyla celé tělo včetně obličeje. Tenhle malý zázrak zabrání tvorbě akné na zádech a kůži zanechává krásně hladkou a čistou. Krém na ruce z řady Beautanicals s příjemnou a nevtíravou vůní zimolezu je pak symbolickou závěrečnou tečkou. Má obnovující schopnosti, takže je pro mě během sychravého počasí skvělým pomocníkem.

Podle mě je řada Beautanicals od Oriflame pro podzimní péči o vlasy a tělo naprosto dokonalá a doufám, že se brzy rozroste o další produkty.