Doporučujeme: Díky bohu za zelený jíl!

9866

Nad tím, že vyzkouším italskou bio kosmetiku Argital jsem přemýšlela už dlouho. Jenže od mého záměru mě zrazovala jedna dost zásadní věc. Obsah zeleného jílu.

Zbytečné obavy

S jílem mám jen ty nejhorší zkušenosti. Mému obličeji nikdy nepřinesl nic lepšího než přesušenou a napjatou pokožku. Tu jsem pak musela několik dní zachraňovat hydratačními séry a maskami. Nedávno mi ale do práce přišel balíček s hypoalergenním pleťovým krémem, všestrannou maskou a gelem pro intimní hygienu značky Argital, který všechno změnil. Právě tahle kosmetika s obsahem sicilského zeleného jílu se rázem stala mojí vůbec nejoblíbenější. Pokožka má radost z blahodárných účinků všech vyzkoušených produktů a moc si užívám i jejich přirozenou bylinkovou vůni.

Jílová maska

Maska ze zeleného jílu Argiltubo, Argital, 50 ml, 170 Kč
Maska ze zeleného jílu Argiltubo, Argital, 50 ml, 170 Kč

Organická maska Argiltubo na tělo, obličej i vlasy se snadno nanáší a lehce smývá. Do vypotřebování jsem ji používala dvakrát týdně. Pleť krásné sjednotila, vyhladila, zklidnila a odstranila občasné otoky. Má i jemně liftingový efekt a schopnost zvýraznit přirozené kontury obličeje.

Violkový pleťový krém pro alergiky

Hypoalergenní krém na obličej s gelem ze zeleného jílu a violkou trojbarevnou pro velmi citlivou, ekzematickou a alergickou pleť je dokonalost sama. Lehce se roztírá a rychle se vstřebává. Už po týdnu bylo vidět, že se zklidňují veškeré záněty v pleti. V kombinaci s výše zmíněnou maskou krém účinně reguluje červenání, nadbytečnou tvorbu kožního mazu a stahuje póry. Zároveň ji božsky zvláční a zjemní.

Výrazné osvěžení

Gel pro intimní hygienu s niaouli, Argital, 250 ml, 320 Kč
Gel pro intimní hygienu s niaouli, Argital, 250 ml, 320 Kč

Intimní hygiena Argital kromě gelu ze zeleného jílu obsahuje esenciální oleje z niaouli, máty, hřebíčku, lavandinu a kyselinu mléčnou. Osobně extrémně chladivé intimní péči moc neholduju, takže první použití pro mě byl docela mazec. Za týden jsem si ale na silný „breeze“ tam dole zvykla a musím uznat, že produkt celou oblast nádherně hydratuje a opečovává.

Výrobky Argital používám už přes měsíc, moje pokožka je díky nim v dokonalé harmonii a teď jen lituju, že jsem značce nedala šanci už před lety. Přitom svými účinky daleko předčí i mnohem dražší brandy.