Doporučujeme: „Multi“ královna mezi rtěnkami

8736

Červené rtěnky doslova zbožňuju, ale vždycky mi přišlo, že ke mně nějak nejdou. Vyzkoušela jsem jich několik, ale působily na mně nepřirozeně a zdálo se mi, že se ke zbytku mého líčení prostě a jednoduše nehodí. Multilíčidlo Lip Boost v odstínu Lavish si mě ale okamžitě získalo.

Když se mi cihlově červený Lip Boost od značky Gressa Skin dostal do rukou, tak jsem asi 10 minut zkoumala, k čemu tenhle malý kalíšek vlastně je. Jakmile jsem zjistila, že se jedná o líčidlo, které je i na pusu, okamžitě jsem ho běžela vyzkoušet. Výrazná rudá barva s metalickým nádechem na mě na první pohled působila příliš nápadně, ale hned po nanesení se pro mě Lip Boost stal rtěnkou číslo jedna. Možná, že působí hodně odvážně, ale na rtech je velmi přirozený, jemný a zároveň jim dodá pořádný šmrnc.

Krása a hydratace

Zázrak od Gressy se hodí jak k decentnímu líčení, tak k vytvoření výrazného sexy looku, ale není jen na parádu. Během nošení rty dokonale hydratuje a prokáže jim stejnou službu jako ten nejlepší pečující balzám. Na puse je příjemný, lehký a neobtiskává se.

Dlouho vydrží

Jak už jsem zmiňovala, Lip Boost se stal mojí nejoblíbenější rtěnkou. Na puse vypadá nádherně a s klidem můžu říct, že má několikahodinovou výdrž. Měla jsem ho na sobě, i když jsem s respirátorem na obličeji musela vyjít ven a po příchodu zpátky domů byly rty pořád bezchybně nalíčené a respirátor beze skvrny.

Šlo o moji úplně první zkušenost s produktem od Gressy, ale už teď zkoumám, co dalšího bych od téhle boží značky vyzkoušela.

P.S. Produkt nám k testování poskytla Líčírna.