Novinky v dekorativce: Korektor, oční stíny a lehký třpyt

10979

Chcete podzim rozzářit duhově lesklým multilíčidlem? Potřebujete stůj, co stůj zakrýt rozšířené žilky? Sháníte nové a neokoukané oční stíny? 3 značky teď v říjnu přišly s unikátními novinkami pro každého z vás.

Perfektní maskování žilek

Korektor na cévky Decongenesia, SynCare, 10 ml, 380 Kč
Korektor na cévky Decongenesia, SynCare, 10 ml, 380 Kč

Nový korektor s vysokým krytím z řady Decongenesia od SynCare hravě zakryje rozšířené žilky nejen na obličeji, ale taky na krku a v oblasti dekoltu. Dokonalého zneviditelnění cévek dosahuje díky přírodním anorganickým pigmentům, z nichž prim hraje ten zelený.

Hra představivosti

Paletka očních stínů Imagine, GA-DE, 16 g, 879 Kč. K mání ve vybraných parfumeriích a e-shopech.
Paletka očních stínů Imagine, GA-DE, 16 g, 879 Kč. K mání ve vybraných parfumeriích a e-shopech.

Další novinkou je paletka 8 matných, metalických a multidimenzionálních očních stínů Imagine. Všechny obsahují mandlový olej, který oční okolí zjemní, ochrání a zároveň usnadní jejich nanášení. Lze je aplikovat nasucho i namokro a slibují celodenní výdrž.

Lesk na rty, tváře a oči

Multifunkční jemně duhový lesk na rty Kaito, Manasi 7, 15 g, 1 290 Kč. Exkluzivně prodává Líčírna.
Multifunkční jemně duhový lesk Kaito, Manasi 7, 15 g, 1 290 Kč. Exkluzivně prodává Líčírna.

Zbrusu nový duhový multifunkční lesk Kaito na rtech, očích nebo tvářích vytvoří sofistikovaný „juicy“ efekt. Navíc ho můžete smíchat i s jinými multilíčidly a při líčení popustit uzdu své kreativitě a fantazii. Kaito je zároveň i pečující záležitostí, proto v jeho složení najdete bio bambucké máslo, včelí vosk a ricinový olej.