Šafrán a mandarinky pro výsostnou péči o celé tělo

Rakouská biodynamická kosmetika dieNikolai je známá pro pečující produkty s obsahem několika málo ingrediencí té nejlepší kvality. Nově na český trh uvádí regenerační tělové mléko a hydratační fluid s nejvyšším stupněm certifikace Demeter. V jejich složení najdete hroznové víno, šafrán i mandarinky.

Pro suchou pokožku

Regenerační tělové mléko, dieNikolai, 150 ml, 700 Kč
Regenerační tělové mléko, dieNikolai, 150 ml, 700 Kč

Tohle mléko je ideální pro každého, kdo se potýká se suchou kůží celého těla. Regenerační poklad pokožce dodá dostatek živin díky oleji a výluhu z hroznových jader, slunečnicovému a olivovému oleji, sirupu z bezových jader a šafránu. Rychle se vstřebává a na kůži nezanechává lepivý film.

Pro problematickou, mastnou a smíšenou kůži

Hydratační tělový fluid, dieNikolai, 150 ml, 700 Kč
Hydratační tělový fluid, dieNikolai, 150 ml, 700 Kč

Nejen suchá pokožka si zaslouží hydrataci. Pro tu problematičtější značka dieNikolai vyvinula hydratační a antioxidační fluid s protizánětlivými účinky. Obsahuje olej a výluh z hroznových jader a dále slunečnicový, olivový a mandarinkový olej. Do kůže se vsaje téměř okamžitě. Namazat se jím můžete klidně i po sportu nebo pokud trpíte návaly horka.

Lenka Jarošová
Potýká se s velmi citlivou, reaktivní, alergickou a ekzematickou pletí a pokožkou celého těla. Kdykoliv to jde, tak používá přírodní a organickou kosmetiku. Nejvíc ale řeší to, aby její kůži vybraný produkt nijak nedráždil. Z péče se vyžívá v pleťových sérech, maskách i balzámech na rty, ale nezapomíná ani na ruce, vlasy nebo dekolt. Dekorativní kosmetiku tak trochu fláká, ale baví ji řasenky a rtěnky.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky