Doporučujeme: Sérum, co pleti dodá pořádný boost

9548

Tak tohle veganské olejové sérum je skutečná pecka! Kromě zklidnění pokožky jí dodá vitalitu, ozdraví ji po všech stránkách a zatočí s pnutím i suchostí bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Přírodní pleťové olejové sérum bez parfemace od značky Myroo je takový můj obličejový životabudič. Důvod je prostý. Když je pleť mdlá, Skin Boost Facial Serum jí během chvilky dodá glow i výživu, a když mám pocit, že je trochu zašedlá, navrátí jí zdravou barvu.

Cenné oleje a extrakty

Hlavní složkou séra od Myroo je jojobový olej, ale nechybí ani šípkový nebo brutnákový olej, skvalan a extrakt z rozmarýnu a měsíčku. Antioxidanty, vitaminy a minerály nabitý mix 8 složek efektivně chrání a posiluje ekzematickou, citlivou a alergickou pokožku. Zároveň zmírňuje projevy lupénky a růžovky.

Skin Boost Facial Serum Fragrance Free, Myroo, 26 g, 950 Kč. Exkluzivně prodává FAnn parfumerie.
Skin Boost Facial Serum Fragrance Free, Myroo, 26 g, 950 Kč. Exkluzivně prodává FAnn parfumerie.

Snadná aplikace

Používám ho už skoro 2 roky v rámci noční péče o pleť, a to hlavně na podzim a v zimě. Když mám ale pocit, že si obličej tohle sérum žádá, občas po něm sáhnu i během jara nebo léta. Pokožku samozřejmě nejdřív vyčistím, nastříkám na ni oblíbený hydrolát, a pak 2 až 4 kapky séra – podle toho, jak je pleť v daný okamžik savá – rozehřeju mezi prsty a jemnými krouživými pohyby ho do pokožky vmasíruju. Krém přes něj nenanáším a nechám ho hezky působit přes noc. Ráno je pokožka obličeje jako znovuzrozená. Skin Boost Serum nezanechává žádný mastný film, neucpává póry a co se týče aroma, tak zkrátka voní po olejích, které obsahuje.

Jen málokteré olejové sérum, co znám, dokáže s pletí udělat takové divy jako právě Skin Boost Facial Serum od Myroo. Zlepšení pokožky se dostaví už po první aplikaci, ale nejvýrazněji je rozdíl vidět po týdnu používání. Osobně tenhle tekutý poklad vřele doporučuju každému, kdo řeší reaktivní nebo velmi citlivou pleť.