Štětce na pudr: Zdatní pomocníci pro každý den

Každodenní aplikaci pudru bez štětců si fakt nedokážu představit a věřím, že ani vy ne. Proto vám ukážu ty, co se při líčení staly mojí nedocenitelnou prodlouženou pravou rukou a věřte mi, že pudry se s nimi nanášejí jedna radost!

Veganský eko zázrak

03 Powder Brush, Sephora Collection, 390 Kč
03 Powder Brush, Sephora Collection, 390 Kč

Všechny štětce Sephora Collection jsou vyráběny ekologicky. Jejich rukojeť je zhotovena ze dřeva z udržitelných lesů a celé jsou barveny přírodními barvami. I já jsem zastáncem udržitelnosti, a proto mě nemohly nechat chladnou. Okamžitě jsem si pořídila tenhle kousek. Nejlepších výsledků s ním dosáhnu vždycky, když pudr nanáším krouživými pohyby od středu obličeje směrem ke spánkům a bradě.

Dlouhodobá fixace make-upu

Štětec na pudr, Yves Rocher, 270 Kč
Štětec na pudr, Yves Rocher, 270 Kč

Tenhle štětec od Yves Rocher si dokáže poradit s kompaktním i sypkým pudrem, což je moc fajn. Snadno se s ním pracuje a make-upu zaručí dlouhodobou fixaci a matný finiš.

Kateřina Niekurzáková
Každý den řeší nejen smíšenou pleť, ale taky akné. Kosmetiku si pečlivě vybírá a zkouší nejrůznější produkty, které slibují, že s pupínky pořádně zatočí. Z make-upů volí ty se středním až vysokým krytím. Zbožňuje rtěnky v hnědých tónech, ale občas ji můžete spatřit i s výrazně červenými rty. Ve vlasové kosmetice jsou její největší láskou regenerační masky a „urychlovače“ růstu.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky