Doporučujeme: Přírodní rtěnka, co sluší všem

Rtěnky miluju už od puberty, a proto mojí pozornosti nemohla ujít ani sametová rtěnka v odstínu Lucy. Jedná se totiž o barvu, která líčení dodá opravdový punc luxusu.

Rtěnka se velmi dobře nanáší a osobně ji doporučuju aplikovat od středu rtů směrem ke koutkům. Působí přirozeně a rtům dodá nádherně živou barvu. Nosím ji spíš přes den, i když se dá skvěle využít k výraznému večernímu kouřovému líčení očí. Design obalu je klasicky elegantní a líbí se mi, že je vyrobený z kovu. Rtěnku můžu celý den nosit v kabelce a nemusím se strachovat, že se rozbije.

Úctyhodná výdrž

Co na rtěnce od Alima Pure mimo jiné oceňuju je, že vykouzlí sametově matný finiš, ale rty nijak nevysuší. Při běžném nošení zůstane netknutá několik hodin, takže moje požadavky na výdrž splňuje na jedničku a je nositelná i s rouškou.

Odstín Lucy je dokonale všestranný. Má neutrální podtón, takže bude slušet fakt každému. Nejvíc mě ale na téhle rtěnce zajalo, že se díky silným hydratačním účinkům dá použít místo balzámu!

P.S. Produkt nám k testování poskytla Líčírna.

Kateřina Niekurzáková
Kateřina Niekurzáková
Každý den řeší nejen smíšenou pleť, ale taky akné. Kosmetiku si pečlivě vybírá a zkouší nejrůznější produkty, které slibují, že s pupínky pořádně zatočí. Z make-upů volí ty se středním až vysokým krytím. Zbožňuje rtěnky v hnědých tónech, ale občas ji můžete spatřit i s výrazně červenými rty. Ve vlasové kosmetice jsou její největší láskou regenerační masky a „urychlovače“ růstu.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky