Skořicové pokušení: Vonné svíčky pro lepší náladu

10029

Napětí ani stres nemají šanci, protože na scénu přicházejí 3 přírodní svíčky s aroma skořice, které vám v pohodlí domova pomůžou s uvolněním a relaxací. Zvolíte čistou, s příměsí vanilky, anebo kávy?

Skořicovo-vanilková

Přírodní svíčka Vanilla Cinnamon; Kerzenfarm; 6,5 cm; 269 Kč. Exkluzivně prodává BiOOO.cz.
Přírodní svíčka Vanilla Cinnamon; Kerzenfarm; 6,5 cm; 269 Kč. Exkluzivně prodává BiOOO.cz.

O sladce provoněnou místnost se postará svíčka z řepkového vosku Vanilla Cinnamon. Těšit se můžete na jemné přírodní aroma, které u vás doma nastolí dokonalou vanilkovo-skořicovou rodinnou pohodu. Celý prostor navíc tak nějak zútulní… Možná, že za to může kombinace vůní a pískového skla v příjemném fialovém tónu, možná opravdu jen to neodolatelné aroma.

Káva se skořicí

Vonná svíčka Cinnamon Coffee, Joik, 145 g, 375 Kč
Vonná svíčka Cinnamon Coffee, Joik, 145 g, 375 Kč

Dáte si večer šálek povzbuzující kávy, a pak celou noc nezaberete? Odolejte svým choutkám a místo zapnutí kávovaru zapalte tuhle svíčku ze sójového vosku od Joik, která vydrží hořet až 30 hodin. Vůně čerstvě uvařené kávy se ve vzduchu promísí s uklidňující skořicí a až svíčku uhasíte a odeberete se do ložnice, tak věřte, že se vám bude fakt krásně spát!

Pure cinnamon

Vonná svíčka Cinnamon Sticks, Kett's Candles, 300 g, 2 100 Kč
Vonná svíčka Cinnamon Sticks, Kett’s Candles, 300 g, 2 100 Kč

Jestli vás aromatické směsi zas tak moc nelákají, nechte se díky téhle svíčce ze sójového vosku s dřevěným knotem a výdrží až 60 hodin unášet čistou vůní skořice s velmi lehkou nótou vanilky. Kromě jejího aroma vás určitě zaujme i ručně foukaná nádoba z matného skla, která vznikla na Vysočině.