Doporučujeme: Ekologické a úsporné sprchové gely

8173

Když se mi do rukou dostaly dvě malé lahvičky 100% přírodních koncentrovaných sprchových gelů – jedna s vůní manga a druhá maliny, tak by mě opravdu nenapadlo, že by vydržely avizovaných 40 použití. Pro srovnání by totiž stejný počet mytí měly zastat sprcháče o čtyřnásobném objemu.

Stop plýtvání

Dva sprchové gely v recyklovatelných obalech od Yves Rocher, které jsem měla možnost vyzkoušet, obsahují minimum umělých přísad a šetří peníze. Máte podobný zlozvyk jako já a občas se přistihnete při zbytečném plýtvání? Pak jsou oba sprcháče skvělou volbou. Díky praktickému a přesnému dávkovacímu uzávěru s membránou mě „gelovému rozhazovačství“ po několika sprchách efektivně odnaučily.

Koncentrovaný sprchový gel Malina, Yves Rocher, 100 ml, 99 Kč
Koncentrovaný sprchový gel Malina, Yves Rocher, 100 ml, 99 Kč

Filozofování ve sprše

Možná to bude znít trochu filozoficky, ale při malinovém a mangovém sprchování jsem na očistu získala nový pohled. Teď je pro mě opojným rituálem nejen díky inhalování příjemných ovocných vůní. Radost mám i z toho, že něčím tak samozřejmým jako sprchování můžu aspoň malým dílem přispět k ochraně naší planety.

Koncentrovaný sprchový gel Mango, Yves Rocher, 100 ml, 99 Kč
Koncentrovaný sprchový gel Mango, Yves Rocher, 100 ml, 99 Kč

Tip

Kromě koncentrovaných sprchových gelů jsem mohla otestovat i lak na nehty Go Green, který mě potěšil lehkou texturou a dobrými krycími schopnostmi. K nim přispívá hlavně jeho neprůhlednost, lesk a intenzita barvy. Zejména díky velkému podílu organických složek se příjemně nosí, a i když lze vybírat z 32 odstínů, tak si teď na podzim nejvíc užívám trendy a překvapivě univerzální olivově zelenou!