Doporučujeme: Odličovací krém pro citlivou pleť

10889

Hned na začátku vám musím sdělit, že se fakt hodně líčím. Make-up si dávám v několika vrstvách a řasy obaluju řasenkou, jak jen můžu. Proto je pro mě odličování občas problém. Málokdy najdu „make-up remover“, co si s nánosem malovátek poradí tak, abych v koupelně nemusela trávit dlouhé hodiny. A právě odličovací krém Sensitive Camomille od Yves Rocher mě v tomhle ohledu příjemně překvapil.

Rychlé odlíčení

Jak už jsem psala v úvodu, často musím věnovat opravdu hodně času tomu, abych make-up pečlivě odstranila. Možná proto jsem byla k odličovacím účinkům vegan krému od Yves Rocher s 98 % přírodních složek zpočátku skeptická. Hned po prvním použití se ale moje obavy úplně rozplynuly. Aplikuje se přímo na suchou pleť, oči i rty a stačí ho opravdu malé množství. Krém je potřeba pečlivě rozmasírovat jako při čištění obličeje a následně ho smýt vlažnou vodou. A všechna líčidla jdou spolu s ním – bez zbytečného tření tamponem – dolů.

Odličovací krém Sensitive Camomille, Yves Rocher, 125 ml, 199 Kč
Odličovací krém Sensitive Camomille, Yves Rocher, 125 ml, 199 Kč

Zklidnění a posílení citlivé pleti

Kromě toho, že se opravdu hodně maluju, mám velmi citlivou pleť. Takže vždy, když sáhnu po nesprávném a příliš agresivním odličováku, pokožku obličeje nehezky podráždím. Camomille Sensitive sice make-up odstraňuje opravdu efektivně, ale navíc obsahuje koncentrovaný výtažek z heřmánku pravého, který má na pleť zklidňující, protizánětlivé a posilující účinky. Z osobní zkušenosti můžu potvrdit, že jsem po každém použití odličovacího krému od Yves Rocher získala sametově hebkou, hydratovanou, pružnou a jemnou pleť. Skoro mi to připadalo, jako bych místo „make-up removeru“ použila nějakou super vyživující masku!

Jestli tedy s make-upem nešetříte a zároveň chcete citlivé pleti a oblasti okolo očí dopřát nejen důkladné odlíčení, ale taky velkorysou péči, s odstraňovačem make-upu Camomille Sensitive rozhodně nešlápnete vedle.