Doporučujeme: Super rychlá vlasová péče

10168

V důsledku častého barvení vlasů mě začalo trápit jejich vypadávání. Navíc byly suché a přestaly se lesknout. Naštěstí mi v rukou přistál záchranný kruh v podobě masky a balzámu, které mým vlasům dodaly novou chuť do života a vrátily jim ztracený lesk!

Ochrana barvy

Maska 2 v 1 na barvené vlasy, Yves Rocher, 35 ml, 89 Kč
Maska 2 v 1 na barvené vlasy, Yves Rocher, 35 ml, 89 Kč

Barva se z mých jemných vlasů rychle vymývá, což mi dost vadí. Řešení jsem našla v téhle masce od Yves Rocher, která vybledávání barvy efektivně zpomaluje, a dokonce mi díky svým účinkům dovolila vynechat jedno barvení. Obsahuje výtažek z bobulí acai – známý antioxidant – a vlasy dokáže hezky vyčistit a zároveň hydratovat. Navíc se vejde do každé kosmetické taštičky.

Pečující balzám

Rostlinný balzám, Yves Rocher, 150 ml, 179 Kč
Rostlinný balzám, Yves Rocher, 150 ml, 179 Kč

S jojobovým olejem mám jen ty nejlepší zkušenosti, a tak jsem byla z rostlinného balzámu šíleně nadšená! Ten totiž můj oblíbený obnovující a hydratační olej obsahuje. Balzám jsem dvakrát týdně nanášela na konečky i na celou délku vlasů, které jsem pak ještě pročesala hřebenem s řídkými zuby. Už po pár dnech byly moje vlasy silnější a odolnější. Kromě rychlého účinku mě zaujala i jeho jemná přírodní vůně.