Doporučujeme: Expresní maková maska na obličej

8636

Co se týká večerní péče o pleť, tak moc dobře vím, po kterých produktech sáhnout. V tom, jak o obličej pečovat po probuzení jsem ale trochu tápala. Moje rána jsou navíc dost hektická, a tak mi na nějaké zdlouhavé pečující procedury nezbývá čas. Když se mi před měsícem do rukou dostala expresní krémová maska Mák od značky Organická apotéka, věděla jsem, že je to trefa do černého!

Ranní rychlovka

Na první pohled mě na ní zaujalo, že se jedná o masku, která se na obličeji nechá působit pouhé 3 minuty. Takže s ní nemůže mít problém ani takový lenoch jako já. A skutečně. Během několika dní se z téhle expresní masky stal můj oblíbený 3minutový ranní rituál.

Hedvábně jemná pleť

Rychlý účinek ale není to, co mě na krémové masce od Organické Apotéky uchvátilo nejvíc. Zamilovala jsem si ji především pro její viditelné výsledky. Kromě masky má totiž funkci jemného peelingu, který obstarávají maková semínka. Pokožku zbaví odumřelých kožních buněk, šupinek a nečistot. Obsažený makový olej se zase postará o celodenní výživu pleti, protože je bohatý na vápník, hořčík, železo, draslík, fosfor, vitamin E, nenasycené mastné kyseliny a antioxidanty.

Krémová maska Mák, Organická Apotéka, 30 ml, 198 Kč
Krémová maska Mák, Organická Apotéka, 30 ml, 198 Kč

Maková láska

Po aplikaci masky Mák byla moje pleť krásně heboučká, „napapaná“ a v mnoha případech jsem si díky jejím hydratačním účinkům nemusela obličej mazat krémem. Příjemná je i její nevtíravá parfemace a přestože se jedná o ranní pleťovou masku, zamilovala jsem si ji natolik, že ji občas používám taky během dne. S klidným srdcem můžu říct, že patří mezi největší kosmetické zázraky, které jsem v poslední době měla možnost vyzkoušet.