Účinné deodoranty pro ni, co zvládnou větší zátěž

Celý život se potýkám s jedním nepříjemným problémem – nadměrným pocením během zvýšené fyzické námahy nebo když jsem ve stresu. Vyzkoušela jsem mraky deodorantů a docela dlouho mi trvalo, než jsem narazila na ty, co opravdu fungují. Jsou to přesně tyhle 2!

Účinná ochrana

Deodorant Sensitive Skin 24h, Eucerin, 50 ml, 215 Kč. Prodávají vybrané lékárny a e-shopy.
Deodorant Sensitive Skin 24h, Eucerin, 50 ml, 215 Kč. Prodávají vybrané lékárny a e-shopy.

Běžné deodoranty z drogerie mi nikdy nevyhovovaly, a tak jsem na radu kamarádky vyzkoušela tenhle značky Eucerin. Slibuje 24hodinovou výdrž a je vhodný pro citlivou pokožku. Právě díky němu zůstává moje podpaží suché a voňavé po celý den.

Svěží máta

Deodorant 48h pro pocit čistoty, Yves Rocher, 50 ml, 119 Kč
Deodorant 48h pro pocit čistoty, Yves Rocher, 50 ml, 119 Kč

Mezi nejlepší deodoranty, které jsem kdy měla možnost vyzkoušet se řadí i mátový kousek se 48hodinovou výdrží od Yves Rocher. Pocení zamezuje na výbornou, má lehkou texturu a člověk se s ním cítí tak nějak čistě.

Kateřina Niekurzáková
Každý den řeší nejen smíšenou pleť, ale taky akné. Kosmetiku si pečlivě vybírá a zkouší nejrůznější produkty, které slibují, že s pupínky pořádně zatočí. Z make-upů volí ty se středním až vysokým krytím. Zbožňuje rtěnky v hnědých tónech, ale občas ji můžete spatřit i s výrazně červenými rty. Ve vlasové kosmetice jsou její největší láskou regenerační masky a „urychlovače“ růstu.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky