3 pomocníci pro rychlé kouřové líčení očí

9446

„Smokey eyes“ zažívají tenhle podzim a zimu obrovský boom. Proto by v žádné pořádné kosmetické výbavě neměl chybět ani produkt, který líčení očí co nejvíc usnadní. Vybrala jsem pro vás 2 paletky očních stínů, co se budou hodit v případě, že milujete trendy a chcete vyčarovat kouřové líčení v hnědých tónech. Nezapomněla jsem ale ani na ty, kteří sází na jistotu a své oči si nedokážou představit jinak než orámované klasickou černou.

Čtveřice hnědých očních stínů

Paletka očních stínů Easy Smokin' Eyes; Benefit Cosmetics; 5,6 g; 449 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.
Paletka očních stínů Easy Smokin’ Eyes; Benefit Cosmetics; 5,6 g; 449 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.

Ať už jste začátečník nebo s kouřovým líčením už nějaké zkušenosti máte, tahle paletka vám usnadní práci. Kromě 2 pudrových a 2 vysoce pigmentovaných krémových odstínů, které se hodí na denní a večerní líčení, v ní najdete štětec a oboustranný houbičkový aplikátor pro snadné nanášení. Potěší i zabudované zrcátko a průvodce líčením, kterým se můžete nechat inspirovat.

When in hurry

Oční stíny pro kouřové líčení očí 1 Second – odstín Brun-ette a Dorée, Bourjois, 3 g, 164 Kč. Zakoupíte ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Oční stíny pro kouřové líčení očí 1 Second – odstín Brun-ette a Dorée, Bourjois, 3 g, 164 Kč. Zakoupíte ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Jste ve spěchu a nemáte čas nebo klid na líčení, ale toužíte po uhrančivém pohledu? Efektu kouřových očí snadno docílíte s těmihle 3 barevně odstupňovanými stíny, co fungují na principu razítka. Polštářkový aplikátor, který je součástí balení, stačí jen přitisknout na plochu stínů a poté na oční víčko. Kromě bleskurychlé aplikace slibují dlouhou výdrž.

Od šedé až po černou

Pokud nepatříte mezi fanoušky klasických sypkých očních stínů, ale zároveň nechcete přijít o možnost kouřového líčení, pak pro vás budou ideální alternativou stíny v tužce. Ty bez parfemace od Lavery se lehce roztírají, a kromě toho jsou šetrné k přírodě i citlivé kůži očního okolí. Intenzitu barvy můžete uzpůsobit příležitosti a budovat ji od něžně šedé až po tu nejtemnější černou. Zkrátka podle toho, kam se zrovna chystáte.