Doporučujeme: Pleťová maska 2 v 1 pro okamžitý efekt

9767

Moje smíšená pleť vyžaduje speciální péči, a protože jsou teď všechny kosmetické salony zavřené, musím se s ní nějak vypořádat doma. Jsem opravdu šťastná, že jsem natrefila na masku, která mi dopřává luxusní ošetření srovnatelné s péčí od profesionála!

Když někdy vynechám kosmetické ošetření obličeje, začíná být moje pleť zašedlá a hrubá. Vzhledem k aktuální situaci si asi dokážete představit, jak moc jsem byla ze stavu svého obličeje nešťastná. Pak ale přišla na scénu tahle exfoliační maska 2 v 1 od Sothys se silnou exotickou vůní marakuji a acai, která s neduhy mojí pleti zatočila raz dva.

Easy peasy

Jedná se o masku a peeling v jednom, co dokáže probudit a projasnit i tu nejunavenější pleť. A přitom se tak snadno používá! Nejdřív ji vždy aplikuju jako klasický mechanický peeling – exfoliační zrníčka jsou malá, jemná a zaoblená, takže nijak neškrábou. A pak ji nechám ještě 5 až 10 minut působit coby masku. Pro intenzivnější výsledek si ji na obličeji občas nechám dokonce 15 minut a ani potom není moje pleť podrážděná nebo vysušená.

Projasněná a jemná pleť

Maska je doslova nabitá účinnými látkami. Osobně oceňuju obsah očistného, okysličujícího a detoxikačního růžového jílu i výtažky z marakuji a acai, které mojí pleti poskytují potřebnou výživu a hydrataci. Ve výsledku je pokožka díky masce od Sothys nejen prozářená a regenerovaná, ale taky jemná a vláčná.