Italská ekologická fytokosmetika s tradicí

10889

Upřednostňujete pečující kosmetiku s vysokým obsahem bylin a jiných drahocenných rostlin s prokazatelnými účinky na zdraví pleti a pokožky celého těla? Pak si nenechte ujít udržitelnou fytokosmetiku L’Erbolario, která se před 42 lety zrodila v severoitalském městě Lodi.

Manželé Franco Bergamaschi a Daniela Villa se už od dětství zajímali o bylinky a jejich účinky. V roce 1978 tahle jejich vášeň vyvrcholila založením fytokosmetické značky L’Erbolario a uvedením vůbec prvního produktu na trh. Franco a Daniela své výrobky nejdříve prodávali v malém krámku v Lodi, ale dnes se L’Erbolario řadí mezi nejoblíbenějšími přírodní kosmetické značky v Itálii, a navíc se vyváží do dalších 42 zemí.

Vlastní zahrada, park a laboratoř

L’Erbolario disponuje rozsáhlou zahradou a parkem s více než 30 000 rostlinami, kde se nepoužívají pesticidy ani herbicidy. Brand má dokonce i své vlastní laboratoře, ve kterých za posledních 14 let vzniklo přes 300 rozličných rostlinných extraktů. Po celou dobu své existence se značka navíc zabývá otázkou udržitelnosti a ekologie. Proto jsou obaly všech produktů téhle úžasné fytokosmetiky z 30 až 100 % vyrobeny z materiálu z cukrové třtiny – v půdě se přirozeně rozloží.

Portfolio značky zahrnuje péči o pleť, tělo, vlasy, ale nechybí v něm ani osobní nebo bytové parfémy.

Fytokosmetiku L’Erbolario nově seženete na Fragonito.