3 tuhé tělové krémy pro perfektní hydrataci suché pokožky

10704

Když vás trápí vysušená kůže po koupání nebo sprchování, dopřejte jí pořádnou hydrataci. Pokud ale nemůžete vystát olejový a lepivý film, který některá tělová mléka nebo másla na pokožce vytvoří, jsou vaší spásou tuhé krémy.

Na první pohled vypadají jako obyčejné kostičky mýdla, namísto čisticích složek ale obsahují vyživující oleje a másla pro obnovu elasticity kůže a redukci jizviček a strií. Tuhé krémy se používají snadno. Kostku stačí chvíli mnout v dlaních, a pak s ní klouzat po těle jako kdyby šlo o obyčejné mýdlo.

Kokosová srdcovka

Tuhý tělový krém Karibský kokos, We Are Soap, 70 g, 240 Kč
Tuhý tělový krém Karibský kokos, We Are Soap, 70 g, 240 Kč

Skvělou alternativou k tekutým krémům je pro mě ručně vyrobený tuhý tělový krém s kokosem ve tvaru srdíčka od We Are Soap. A protože obsahuje vysoký podíl kakaového másla, dokáže i velmi suchou pokožku krásně regenerovat a zjemnit.

Medový tuhý krém

Milovníci sladkých aromat si bez pardonu oblíbí tuhle cihličku s harmonickou vůní medu a vanilky. Díky organickým olejům a včelímu vosku zaručí kůži potřebnou hydrataci a zamezí jejímu opětovnému vysušování. Je tak účinná, že si hravě poradí i se suchými chodidly nebo lokty a můžete jí bez obav přetřít taky rty.

Dobročinný puk

Krém na ruce a tělo Charity Pot Coin od Lush ve svém složení skrývá zvláčňující kakaové a bambucké máslo. Jeho koupí navíc automaticky přispějete na aktivity zajímavých charitativních projektů, takže trochu radosti poskytnete nejen své pokožce ale i někomu dalšímu.