Doporučujeme: Neonově růžové rty, nude oční stíny

Kombinace nude líčení očí a výrazně barevných rtů je doslova nesmrtelná a vážně slušivá. Proto mi v Marionnaud udělali moc velkou radost, když mi k vyzkoušení nabídli hned 2 své produkty – neonově růžovou matnou rtěnku v tužce a paletku 5 „nahých“ očních stínů.

Neonově růžové rty

Matná rtěnka Make Me Happy – My Matt Crush v tužce mě velmi mile překvapila. Dobře se nanáší, a protože na rtech vyvolává spíš pocit balzámu než rtěnky, hodně příjemně se nosí. Má úctyhodnou výdrž a je opravdu sytě pigmentovaná, takže když rty obtisknu do kapesníku, zůstane na nich krásně sytý „stain“. Super je i její netypický tvar – rty se díky němu skvěle vykreslují.

Paletka očních stínů pro každý den

Barevné spektrum paletky očních stínů Elegant Nude od Marionnaud je neutrální, a tudíž vhodné pro denní nošení. Všech 5 očních stínů má střední pigmentaci s jemným „shimmerem“, dobře se mi s nimi pracuje a ráno díky nim hravě, a hlavně rychle, vytvořím lichotivý denní look. Velké plus paletce dávám i za to, že „eyeshadows“ na očích vydrží celý den, aniž by se slévaly.

Viktorie Radimská
Viktorie Radimská
Nejmladší členka našeho týmu je stále ještě ve věkové kategorii „teen“. Má sušší a mírně citlivou pleť. Proto je při výběru pečující kosmetiky velmi ostražitá. Z dekorativní kosmetiky nedá dopustit na cokoliv, co se týká líčení očí a pleti. Je nadšená, když se její rodinné příslušnice nebo kamarádky chystají na nějakou akci a ona je může nalíčit.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky