Zamilujte si podmanivý two-toned eyeshadow trend

11318

Kombinaci více tónů očních stínů zužitkujete nejenom při kouzlení nadčasového kouřového líčení. Two-toned eyeshadow trend totiž techniku stínování povznáší na úplně jinou úroveň. Letos tenhle hvězdný look doslova ovládl přehlídková mola, ale proč s ním nevyrazit i do ulic?

Ačkoliv dvoubarevný hit může na první pohled působit hodně odvážně, bláznivě a komplikovaně, zdání klame. Jestli ještě pořád váháte, zda do two-toned líčení očí jít nebo ne, přesvědčíme vás o tom, že ano!

Jak na to

  1. Žádná barevná kombinace není zakázaná. Naopak! Experimentování se cení. S klidným svědomím tak můžete sáhnout po dvou úplně odlišných barvách. Sázkou na jistotu je kombinace černé a stříbrné – světlejší stín naneste na spodní víčko.
  2. Zvolené barvy se mohou doplňovat. Pokud se necítíte na nic příliš bláznivého, použijte odstíny, které na barevné škále stojí vedle sebe. Nechcete splynout s davem? Kombinujte komplementární barvy.
  3. Vsaďte na dlouhou výdrž. Samotné two-toned líčení očí zahajte nanesením korektoru pod obočí a na spodní víčko oka. A nezapomeňte na primer.
  4. Neutrální základ. Na horní víčko můžete do vnitřních koutků až do výše záhybu oka nanést světlejší neutrální oční stín. Tmavší pak aplikujte od vnějšího koutku směrem ke středu oka. Dominantním barvou vystínujte celé oční víčko.
  5. Záležet si dejte i na spodním víčku. Druhou barvu aplikujte do středu dolního očního víčka a u obou koutků ho rozmažte do ztracena.

Tip

S matnými stíny lépe zamaskujete drobné chybičky, protože na rozdíl od těch třpytivých se mezi sebou snadněji mísí.

Bude se vám hodit

Paletka očních stínů City of Neon Lights, Rude Cosmetics, 36 g, 529 Kč. Prodávají vybrané e-shopy.
Paletka očních stínů City of Neon Lights, Rude Cosmetics, 36 g, 529 Kč. Prodávají vybrané e-shopy.
Paletka očních stínů Makeup Off Tropic – odstín Hasta La Vista; NYX; 10 x 1,1 g; 499 Kč. K mání ve vybraných prodejnách a e-shopech.
Paletka očních stínů Makeup Off Tropic – odstín Hasta La Vista; NYX; 10 x 1,1 g; 499 Kč. K mání ve vybraných prodejnách a e-shopech.
Paletka očních stínů Be Crazy About, Makeup Obsession, 13 g, 228 Kč. Zakoupíte ve vybraných e-shopech.
Paletka očních stínů Be Crazy About, Makeup Obsession, 13 g, 228 Kč. Zakoupíte ve vybraných e-shopech.