Přírodní sérum pro viditelný lifting pleti

10925

Každá pokožka bez výjimky s přibývajícím věkem ztrácí pevnost a elasticitu. Proto je potřeba sáhnout po produktu, který podpoří tvorbu kolagenu v kůži a pleti tak poskytne dokonalý liftingový efekt. Česká značka Puaree přesně takový výrobek nabízí. Je jím přírodní sérum s bakuchiolem a stoechiolem.

Bakuchiolu se někdy přezdívá „přírodní retinol“ a na rozdíl od retinolu nezpůsobuje podráždění pleti ani u citlivějších jedinců. Stoechiol je zase extrakt z levandule motýlí s prokazatelným liftingovým efektem. Kromě těchto dvou složek pleťové sérum od Puaree obsahuje ještě opunciový a acai olej, malinový i šípkový extrakt a 3 pečlivě vybrané esenciální oleje pro neobyčejný aromaterapeutický zážitek.

Bezbolestný lifting

Unikátní sérum vaší pleti zajistí hloubkovou výživu i regeneraci na buněčné úrovni a zpomalí známky stárnutí pokožky. Navíc účinně vyhladí hluboké vrásky – bez injekčních stříkaček a bolesti.

Kromě séra v nabídce české firmy Puaree najdete balzámy na rty, deodoranty bez hliníku, krémy na ruce, oční péči s okurkovým olejem a koenzymem Q10 i další zajímavé produkty.