Ptáme se: Jak na líčení během zimy 2020?

Teď by to ještě šlo, ale jakmile se podzim přehoupne do zimy a teploty klesnou pod nulu, začne se z našich obličejů vytrácet život. V takovém případě často nepomůže ani ta nejlepší péče, a tak je třeba sáhnout po vhodné dekorativní kosmetice. Proto jsme vyzpovídali make-up artistku, hair stylistku a výhradní distributorku dekorativky Note Cosmetics pro Česko Veroniku Májkovou. Díky ní už víme, že pleti můžeme zdravou barvu dodat během několika minut i v těch nejtužších mrazících.

Lze obličeji pomocí dekorativky dodat zdravou barvu bez toho, abychom působili zmalovaně?

Je pravdou, že obzvlášť v zimě je žádoucí dodat obličeji trochu barvy a svěžesti. Proto všem doporučuji sáhnout po tvářence. Pokud se ale někdo bojí, že to s ní přežene a skončí jako Marfuška z pohádky o Mrazíkovi, tak mu radím, aby na štětec nanesl opravdu malé množství produktu a podle potřeby ho postupně přidával. Osobně si myslím, že v líčení vždy platí, že méně je více. S „osvěžením“ a rozzářením tváře zase pomohou rozjasňující báze pod make-up. Pleť hezky hydratují, připraví ji na aplikaci make-upu, a navíc jí dodají „glow“.

Jak by měli zimní líčení řešit lidé, kteří před zrcadlem nechtějí trávit moc času?

V tomto případě platí pravidlo, že čím méně produktů, tím méně času stráveného před zrcadlem. Pro rychlé líčení je ideální kombinace tří pomocníků: hydratačního BB krému pro sjednocení pleti, tvářenky a kvalitní řasenky. Nejlépe takové, která řasám dodá objem už při prvním přetření.

Které trendy v líčení budou tuto zimu nejvíc „hot“?

Jednoznačně výrazné rudé rtěnky a třpytivé stíny v zemitých tónech.

Veronika Májková je make-up artistka a hair stylistka. V praxi se věnuje hlavně osobní klientele a svatebnímu líčení. S Note Cosmetics se poprvé seznámila v Make-up Institute Prague, kde studovala. Z produktů byla ohromně nadšená, ale nikde v Česku je pak už nemohla sehnat. Proto značku kontaktovala přímo a začala ji v ČR distribuovat prostřednictvím e-shopu.

Veronika Májková doporučuje

BB Cream, 35 ml, 390 Kč
BB Cream, 35 ml, 390 Kč
Lenka Jarošová
Lenka Jarošová
Potýká se s velmi citlivou, reaktivní, alergickou a ekzematickou pletí a pokožkou celého těla. Kdykoliv to jde, tak používá přírodní a organickou kosmetiku. Nejvíc ale řeší to, aby její kůži vybraný produkt nijak nedráždil. Z péče se vyžívá v pleťových sérech, maskách i balzámech na rty, ale nezapomíná ani na ruce, vlasy nebo dekolt. Dekorativní kosmetiku tak trochu fláká, ale baví ji řasenky a rtěnky.

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

Sledujte nás

10,953FansLike
10,154FollowersFollow
- Advertisement -

Novinky