Doporučujeme: Úžasné sérum pro vyplnění vrásek

Všímám si u sebe prvních vrásek a už dlouho jsem chtěla vyzkoušet, jak funguje několikadenní sérum, které slibuje okamžité výsledky. Moje volba nakonec padla na vyplňující hyaluronové sérum Revitalift Filler od L’Oréalu. A výsledek stál za to!

4 důvody pro dát séru Revitalift Filler šanci

Ptáte se, proč jsem se rozhodla právě pro tohle sérum? Za prvé jsem na něj už od několika lidí slyšela pět chválu. Za druhé mě lákal příslib rychlého a markantního výsledku. V neposlední řadě se mi zalíbila jeho příznivá cena a fakt, že jsem s touhle značkou měla v minulosti samé dobré zkušenosti.

První účinky

Hned po první aplikaci byla moje pleť vypnutá, vyhlazená, hydratovaná, vyživená, zklidněná, regenerovaná a prozářená. Proto jsem si sérum ve formě sedmidenní intenzivní kúry s kyselinou hyaluronovou a vitaminem B5 okamžitě zamilovala. Navíc každá za 7 ampulek obsahuje dost séra, aby mi kromě obličeje vystačilo i na krk a dekolt.

Revitalift Filler HA 7 Day Cure; L'Oréal Paris; 9,1 ml; 359 Kč. Zakoupíte ve vybraných drogeriích, lékárnách a e-shopech.
Revitalift Filler HA 7 Day Cure; L’Oréal Paris; 9,1 ml; 359 Kč. Zakoupíte ve vybraných drogeriích, lékárnách a e-shopech.

Zjemnění vrásek

Sérum mimo jiné slibuje i vyhlazení drobných vrásek. Během prvních dvou dní jsem nic takového nezaznamenala. Třetí den získala moje zašedlá pleť zdravou barvu a ke konci sedmidenní kúry došlo i na vyplnění vrásek. Sice úplně nezmizely, ale alespoň už nebyly tak výrazné.

Pokud chcete své pleti dodat pořádnou dávku hydratace a zbavit ji jemných linek za rozumnou cenu, sérum Revitalift Filler si nebudete moct vynachválit.

Michaela Míčová
Michaela Míčová
Má sušší pleť se sklonem k akné, ale nejvíc řeší péči o oční okolí. Má ho totiž kvůli ekzémům extrémně suché a plné vrásek. Z dekorativní kosmetiky jí největší radost udělá kvalitní make-up, pudr, tvářenka nebo lesk na rty. Má silné, dlouhé a husté vlasy, které každý den „mučí“ tepelnou úpravou. Aby tolik netrpěly, dopřává jim různé masky a další vyživující vlasové produkty.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky