Doporučujeme: České duo pro dokonalou pleť

K testování se mi od české značky Onest do rukou dostaly hned 2 produkty: Balance Cream a Balance Face Mask. Oba si mě okamžitě získaly, a navíc ve mně zažehly plamínek národní hrdosti!

Antioxidační, hydratační a omlazující maska

Přírodní krémovou chladivou masku Balance Face Mask s rostlinnými extrakty si moje pleť prostě zamilovala! V jejím složení se skrývá sušený zelený a bílý jíl, bambusové uhlí, AHA, meduňková voda, zinek a výtažky z mořských řas, zázvoru i rozmarýnu. Po nanesení mě vůbec neštípala, pleť po ní nezrudla a nedostavila se ani jiná podobně nežádoucí reakce. Už během jejího působení jsem cítila, že se „něco děje“ a měla jsem pravdu. Výsledky se dostavily už po první aplikaci. Jakmile jsem masku z obličeje smyla (a že se smývá fakt snadno), tak se mi v zrcadle naskytl pohled na dokonale vyživenou, hebkou a odpočatou tvář. Přes noc ale maska pracovala dál… Hned ráno jsem si všimla, že moje problematická pleť už není tak šupinatá ani mastná. Balance Face Mask používám 2x až 3x týdně a vždy ji nechám působit 5 až 15 minut.

Balance Face Mask Mini, Onest, 15 ml, 229 Kč
Balance Face Mask Mini, Onest, 15 ml, 229 Kč

Pleťový krém s mořskými řasami

Účinnými složkami denního a nočního krému One Face Cream pro všechny typy pleti jsou extrakty z mořských i sladkovodních řas z oblasti Středomoří a kyselina mléčná. Jeho kouzlo tkví v tom, že prohlubuje efekt masky a je speciálně vyvinutý pro přirozenou obnovu kůže. A opravdu funguje! Bezprostředně po probuzení byla moje pleť nebývale svěží a projasněná.

One Face Cream Mini, Onest, 15 ml, 270 Kč
One Face Cream Mini, Onest, 15 ml, 270 Kč

Upřímně musím konstatovat, že bez těchhle 2 čistě přírodních a 100% funkčních pomocníků od Onest si svůj den už nedokážu představit!

Monika Bílková
Monika Bílková
Díky tomu, že má smíšenou pleť, tak ví, jak moc je důležité, aby pravidelnou péči nikdy nezanedbala. Přiznává, že docílit sjednoceného tónu pleti je někdy pořádná fuška, ale svůj boj o dokonalý look nevzdává. Ráda v dekorativní kosmetice experimentuje s pestrými barvami, které ji nabíjí pozitivní energií. Potěší ji kvalitní lak na nehty, rtěnka i oční stíny.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky