Doporučujeme: „Glittery“ vánoční paletka očních stínů

Určitě jste si všimli, že se na nás teď valí spousta vánočních paletek očních stínů. Mnohé z nich jsou ale příliš odvážně barevné, takže pro běžný den pro ně nemám moc široké využití. Paletka Sultry mě už loni svým nadčasovým barevným spektrem hodně nadchla, a proto si ji užívám i tenhle rok.

I když je paletka Sultry od Anastasia Beverly Hills z loňské vánoční limitované edice, tak se pořád prodává. Jejím tvůrcem je sama zakladatelka značky a podle mě se jí právě tahle paletka vysoce kvalitních stínů náramně povedla. Základ paletky tvoří zemité barvy a neutrální, teplé i studené tóny. Matné stíny jsou silně pigmentované (na úkor toho trochu práší), ale časem jsem se s nimi naučila pracovat. Chloubou celé paletky jsou ale ty metalické – krémové, s vysokým pigmentem a dlouhou výdrží.

Paletka očních stínů Sultry, Anastasia Beverly Hills, 1 591 Kč. Zakoupíte ve vybraných e-shopech.
Paletka očních stínů Sultry, Anastasia Beverly Hills, 1 591 Kč. Zakoupíte ve vybraných e-shopech.

Paletka Sultry mě uchvátila nejen svým vánočním třpytem, ale taky variabilitou. Snadno s ní totiž vytvořím look pro každou denní nebo večerní příležitost.

Viktorie Radimská
Viktorie Radimská
Nejmladší členka našeho týmu je stále ještě ve věkové kategorii „teen“. Má sušší a mírně citlivou pleť. Proto je při výběru pečující kosmetiky velmi ostražitá. Z dekorativní kosmetiky nedá dopustit na cokoliv, co se týká líčení očí a pleti. Je nadšená, když se její rodinné příslušnice nebo kamarádky chystají na nějakou akci a ona je může nalíčit.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky