Neodolatelné vánoční koupelové pěny

Po náročném dni si nejradši odpočinu v horké lázni plné bublinek a zvlášť během adventu nedám dopustit na koupelové pěny s vůní evokující Vánoce a vše s nimi spojené. A právě tyhle se řadí mezi moje vůbec nejoblíbenější!

Martini, baby?

Pěna do koupele Cranberry Martini, Baylis & Harding, 370 ml, 171 Kč. K mání ve vybraných e-shopech.
Pěna do koupele Cranberry Martini, Baylis & Harding, 370 ml, 171 Kč. K mání ve vybraných e-shopech.

Pěna do koupele Cranberry Martini od Baylis & Harding s vůní brusinkového Martini a mandarinek má nádherné tmavočervené balení, které umocňuje její slavnostní ráz. Vypadá totiž jako dokonalá ozdoba na stromeček.

Nadčasový pomeranč

Mikuláš mi každoročně nezapomene přinést několik pomerančů a ani tenhle rok tomu nebylo jinak. Proto jsem si tolik oblíbila koupelovou pěnu s vůní brusinek a pomerančů od Avonu, která se hned zařadila mezi moje zimní favority, co umí vykouzlit tu správnou vánoční atmosféru.

Nezaměnitelná skořice

Pěna do koupele Jablko se skořicí, Body Tip, 200 ml, 79 Kč
Pěna do koupele Jablko se skořicí, Body Tip, 200 ml, 79 Kč

Pěna do koupele Jablko se skořicí od Body Tip je doslova k sežrání! Svou vůní mi připomíná chvíle při pečení cukroví, kdy se po celé kuchyni rozprostírá aroma čerstvě rozkrojených jablíček.

Kateřina Niekurzáková
Kateřina Niekurzáková
Každý den řeší nejen smíšenou pleť, ale taky akné. Kosmetiku si pečlivě vybírá a zkouší nejrůznější produkty, které slibují, že s pupínky pořádně zatočí. Z make-upů volí ty se středním až vysokým krytím. Zbožňuje rtěnky v hnědých tónech, ale občas ji můžete spatřit i s výrazně červenými rty. Ve vlasové kosmetice jsou její největší láskou regenerační masky a „urychlovače“ růstu.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky