Tipy na vánoční dárky: 3 báječné kosmetické sady pro něj

11368

Těm nejdražším mužům ve svém životě můžete pod stromeček nadělit jakoukoliv „hračku“ si jen přejí. Nicméně, než dojde na měkké dárky jako ponožky nebo košile, zamyslete se, jestli by jim spíš neprospěla pánská pečující kosmetika. Máme pro vás variantu se sprchovým gelem, intenzivní pleťovou vzpruhu i péči po holení.

Vánoční stimulace

Proč se během zimy neosvěžit povzbuzující vůní sprchového gelu a hydratačního pleťového krému, který obsahuje Pánský set Weleda? Lehký krém s jojobovým olejem a včelím voskem je ideální pro specifické potřeby moderního muže. Rychle se vstřebává, pleť účinně hydratuje, a dokonce ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.

Štědrovečerní péče o pleť

Men Face Care Set, Klapp Cosmetics, 1 249 Kč
Men Face Care Set, Klapp Cosmetics, 1 249 Kč

Značka Klapp Cosmetics si pro pány letos připravila unikátní Men Face Care Set, který efektivně zatočí s unavenou pletí. Toho dosahuje pomocí extraktů ze zelené kávy, kombuchy, avocadinu a kyseliny hyaluronové. Prvním hrdinou je v tomhle případně intenzivní sérum příznačně nazvané Hangover, tím druhým pak denní hydratační krém.

Dárek pro ty, co se holí

Značka Sothys má trochu odlišnou pánskou vánoční nadílku. Pří koupi jakýchkoliv 2 produktů z řady Sothys Homme totiž dostanete zklidňující balzám po holení s mužnou dřevitou vůní zdarma. V jeho složení najdete aktivní látky v podobě makadamiového oleje, částeček vulkanické horniny bohaté na hořčík, přírodních polysacharidů a výtažku z listů boldovníku vonného.