Doporučujeme: Nej party řasenka, kterou musíte mít

10507

Silvestrovská party bývá tou nejdivočejší v roce, a proto v líčení na novoroční večírek neváhám vsadit na výrazný look. I když se ale letos žádná velká party nejspíš konat nebude, tak nevidím důvod, proč se alespoň na malé rodinné nebo přátelské setkání neodvázat. Pro tyhle příležitosti tradičně sahám po řasence Lancôme Hypnôse v intenzivním odstínu Noir Hypnotic, co dokáže vykouzlit krásně natočené řasy a zvýrazní i ty nejmenší z nich.

Na řasence Lancôme Hypnôse oceňuju především kartáček, který řasy natočí a prodlouží bez toho, aby je slepoval. Naopak je hezky rozčeše a oddělí. Stačí i jedna vrstva, ale já pro mnohem výraznější efekt nanáším dvě až tři. Práce s kartáčkem je navíc dost snadná – pomocí něj se nalíčím doslova během pár vteřin. Taky elegantní a bytelný obal řasenky mi vyhovuje.

Řasenka Hypnôse – odstín Noir Hypnotic; Lancôme; 6,2 ml; 930 Kč. Zakoupíte ve vybraných parfumeriích a e-shopech.
Řasenka Hypnôse – odstín Noir Hypnotic; Lancôme; 6,2 ml; 930 Kč. Zakoupíte ve vybraných parfumeriích a e-shopech.

Skvělé je i to, že se Lancôme Hypnôse nerozmazává a nedělá šmouhy. Mám citlivé oči, a tak si nemůžu vynachválit její šetrné složení. Oči mě s ní nepálí ani po několika hodinách. Řasenka má krémovou texturu, je obohacená o vitamin B5 a snadno se odličuje.