Doporučujeme: Šetrná semi-permanentní barva na vlasy

10800

V minulosti jsem si několik let barvila vlasy načerno. Když jsem ale pak zatoužila po své přírodní světle hnědé kštici, došlo na složité stahování černé barvy. Kromě toho, že byl celý proces neuvěřitelně zdlouhavý a finančně náročný, musela jsem se pak opravdu pečlivě věnovat svým totálně zničeným vlasům. Tehdy jsem se zařekla, že si je už nikdy neobarvím.

Před pár týdny jsem ale znovu zatoužila po změně. Tentokrát jsem chtěla být zrzkou a namísto permanentní barvy jsem zvolila šetrnou semi-permanentní barvu Castin Crème Gloss od L‘Oréal Paris. Sáhla jsem po odstínu Golden Caramel, a protože jsem brunetka, tak jsem samozřejmě neočekávala, že se ze mě po jednom barvení stane dokonalá zrzka. Z výsledku jsem ale byla mile překvapená – barva opravdu pěkně chytla. Po pár dnech se mi ale moje nová identita přestala líbit a chtěla jsem zpět svou původní hnědou hřívu. Kdybych měla permanentní barvu, asi bych se chytala za hlavu. Semi-permanentní barva od L’Oréalu se ale kompletně vymyla už po 28 umytích, a tak mám zpátky své staré „já“.

Barva na vlasy Casting Crème Gloss – odstín Zlatý karamel, L'Oréal Paris, 192 Kč. Seženete ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Barva na vlasy Casting Crème Gloss – odstín Zlatý karamel, L’Oréal Paris, 192 Kč. Seženete ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Nejdůležitější pro mě ale bylo, že můj hokus pokus vlasy přežily bez úhony a co víc, získaly neodolatelný lesk a jemnost!