2 novinky pro obnovu kožních buněk a omlazení pleti

10595

Profesor Augustinus Bader zasvětil 30 let svého života zkoumání kmenových buněk a v roce 2008 vyvinul gel, který dokázal účinně zahojit i velmi těžké popáleniny. Kosmetická značka, kterou v roce 2018 založil, tak vznikla jako „vedlejší produkt“ a zdroj financí pro další výzkum. Nejžhavějšími novinkami brandu Augustinus Bader, které lze pořídit, jsou exfoliační pleťový toner a čisticí balzám.

Exfoliační toner 3 v 1

The Exfoliating Toner, Augustinus Bader, 100 ml, 2 100 Kč. Exkluzivně prodává Ingredients.
The Exfoliating Toner, Augustinus Bader, 100 ml, 2 100 Kč. Exkluzivně prodává Ingredients.

Šetrný The Exfoliating Toner s obsahem patentovaného Baderova komplexu TFC8, který se skládá z aminokyselin, vitaminů a syntetizovaných molekul pro výživu a podporu obnovy kožních buněk, funguje jako chemický peeling, toner a esence. Pleť vyčistí, projasní, sjednotí její tón, stáhne póry a zjemní vrásky. Kromě technologie TFC8 ve složení exfoliantu najdete kyselinu fytovou, salicylovou a hyaluronovou, glukonolakton, extrakt z bílé pivoňky i fermentované wasabi.

Čisticí balzám

The Cleansing Balm, Augustinus Bader, 90 g, 1 850 Kč. Exkluzivně prodává Ingredients.

Taky The Cleansing Balm obsahuje komplex TFC8. Jeho dalšími účinnými látkami jsou olivový a avokádový olej, skvalen a vitamin E. Balzám pleť efektivně zbaví všech nečistot včetně make-upu, a to bez narušení přirozené kožní bariéry. Po aplikaci bude pokožka zklidněná, hydratovaná a hebká na dotek.