Tipy na nalepovací řasy pro uhrančivý pohled

Buďte během silvestra za hvězdu a každého, kdo se na vás podívá, odzbrojte pohledem orámovaným objemnými, hustými a dlouhými řasami. Že jsou vaše řasy krátké, příliš jemné a ani řasenka nepomůže? Použijte ty nalepovací!

Jak na to

  • Nalepovací řasy před aplikací vytvarujte podle vašeho horního víčka a zastřihněte je tak, aby odpovídaly jeho velikosti.
  • Naneste na ně lepidlo na řasy a nechte ho 30 sekund zaschnout.
  • Umělé řasy přiložte na horní víčko – těsně nad ty přírodní – a od středu do stran je postupně přitlačujte. Pokud se vám to nedaří rukama, pomozte si pinzetou.
  • Když jsou nalepovací řasy na svém místě, můžete je zvýraznit řasenkou.

Kočičí pohled

Umělé řasy She's Sexy, PLH Beauty, 359 Kč
Umělé řasy She’s Sexy, PLH Beauty, 359 Kč

Umělé řasy od PLH Beauty s 3D efektem vaše oči nádherně otevřou a opticky zvětší. Jsou k mání hned v několika variantách, od decentních až po extrémně dlouhé a objemné. Toužíte po kočičím pohledu? Zvolte typ She’s Sexy.

Pro začátečníky

Umělé řasy Lash Couture Instavolume, Catrice, 189 Kč. Pořídíte ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Umělé řasy Lash Couture Instavolume, Catrice, 189 Kč. Pořídíte ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Pokud s nalepovacími řasami teprve začínáte, tak si své dovednosti nejdřív vyzkoušejte na těch levnějších. Určitě neprohloupíte koupí umělých řas Lash Couture od Catrice. Na očích vypadají přirozeně a snadno se s nimi manipuluje.

Aby řasy držely

Aktuálně můžete pořídit limitovanou edici čirého rychleschnoucího lepidla na umělé řasy Duo v designu Candy.

Michaela Míčová
Michaela Míčová
Má sušší pleť se sklonem k akné, ale nejvíc řeší péči o oční okolí. Má ho totiž kvůli ekzémům extrémně suché a plné vrásek. Z dekorativní kosmetiky jí největší radost udělá kvalitní make-up, pudr, tvářenka nebo lesk na rty. Má silné, dlouhé a husté vlasy, které každý den „mučí“ tepelnou úpravou. Aby tolik netrpěly, dopřává jim různé masky a další vyživující vlasové produkty.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky