Doporučujeme: Perfektní stíny pro slavnostní líčení očí

10896

Uznávám, že jsem obecně vysazená na oční stíny v zemitých, zlatých a bronzových tónech. Jakmile jsem tedy poprvé otevřela paletku očních stínů a zároveň nahlédla „pod pokličku“ zlato-bronzového krémového očního stínu z limitované edice značky Maria Galland, měla jsem jasno. Přesně tyhle 2 produkty využiju pro dnešní štědrovečerní a pozdější silvestrovské líčení.

Smyslné barvy podzimu

Paletka Maria Galland Nuances de Vert Parisian Elegance obsahuje 4 oční stíny v podmanivých podzimích tónech s matným i perleťovým finišem a vysokou pigmentací. První z nich slouží jako rozjasňovač, zatímco druhý a třetí coby základní a zvýrazňující oční stín. Čtvrtý je pak vhodný především pro zdůraznění linie řas. Nejvíc mě na nich ale překvapilo, že se při nanášení absolutně vůbec nedrolí. Navíc mají opravdu intenzivní barvu, úctyhodnou výdrž a na kůži nádherně přilnou. Limitka mě potěšila i velkým integrovaným zrcátkem, praktickým bytelným obalem a tipy na 3 sofistikované looky. Jediné, co mě osobně moc neoslovilo, byl přiložený oboustranný aplikátor.

Oční stíny Nuances de Vert Parisian Elegance, Maria Galland, 8 g, 1 180 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.
Oční stíny Nuances de Vert Parisian Elegance, Maria Galland, 8 g, 1 180 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.

Kovový třpyt s hedvábným finišem

Krémový oční stín Maria Galland v odstínu L’Ombre Creme Infinie z limitované kolekce jaro/léto 2020 mě dostal už na první pohled. Jeho třpyt se neustále mění z oslňující zlaté do neodolatelné bronzové. Díky hedvábné textuře se velmi příjemné nosí a neslévá se ani v případě, že před líčením na víčko nenanesete bázi.

Krémové oční stíny L’Ombre Creme Infinie, Maria Galland, 2 g, 448 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.
Krémové oční stíny L’Ombre Creme Infinie, Maria Galland, 2 g, 448 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.

Dokonalá souhra

Určitě nemůžu říct, že by mě způsoby líčení očí podle Maria Galland nebavily. Po několika experimentech jsem ale došla k závěru, že se pro Štědrý večer i k oslavám příchodu roku 2021 nejvíc hodí kombinace obou produktů. Jako základ na horní víčko použiju zvýrazňující oční stín z paletky a oblouk pod obočím i vnitřní koutky očí rozjasním prvním stínem z paletky. Linii řas spodního víčka zvenčí zvýrazním nejtmavším a zevnitř základním stínem z paletky. Pak už zbývá jen na střed horního víčka nanést zlato-bronzový krémový oční stín, rozmazat ho do ztracena a slavnostní look završit řasenkou.

P.S. Produkty nám k testování poskytla společnost Apro Delta.