Doporučujeme: Šetrná barva na obočí bez peroxidu

Výrazné a dokonalé obočí má bez trochy přikrášlení jen málokdo. A protože ani já v tomhle ohledu nepatřím mezi šťastlivce, jsem moc ráda, že existuje barva na obočí Baebrow Instant Tint, která úplně změnila můj přístup k péči o obočí a jeho úpravě.

Nad očekávání skvělé výsledky

Barva na obočí Baebrow je velmi sytá, a tak jsem při jejím nanášení byla dost ostražitá. Navíc jsem si nebyla jistá, jestli se k mému světlému obočí a světlým vlasům bude hodit šedavý odstín Graphite, ale s výsledkem nemůžu být spokojenější. A to i přesto, že se mi z mírné nervozity párkrát „povedlo“ barvou přetáhnout za hranici linie obočí. Nejdřív jsem začala panikařit, ale pak jsem zjistila, že není třeba nijak hysterčit – všechny přehmaty jdou snadno setřít běžným odličovacím tamponem a zdar celého barvení nijak nezhatí.

Instant Tint Barva na obočí s aplikátorem – odstín Graphite, Baebrow, 6 ml, 575 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.
Instant Tint Barva na obočí s aplikátorem – odstín Graphite, Baebrow, 6 ml, 575 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.

Šetrné barvení obočí

Na barvě Baebrow oceňuju i to, že přes vysokou pigmentaci neobsahuje žádné agresivní látky jako PPD nebo peroxid. Obočí mi vydrželo nabarvené skoro celý týden a jedno balení by podle výrobce mělo vystačit až na 20 aplikací. Pokud to ale s množstvím barvy, kterou na obočí nanesete, nebudete moc přehánět, tak věřím, že vám vydrží mnohem déle.

Snadná aplikace

Díky pěnovému aplikátoru bylo nanášení barvy Baebrow na obočí neuvěřitelně jednoduché. Nicméně s ještě snadnější a preciznější aplikací pomůže oboustranný štětec na obočí od stejné značky, na který už nedám dopustit!

Oboustranný štětec na obočí, Baebrow, 345 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.
Oboustranný štětec na obočí, Baebrow, 345 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.

P.S.: Produkty nám k vyzkoušení poskytla společnost Apro Delta.

Monika Bílková
Monika Bílková
Díky tomu, že má smíšenou pleť, tak ví, jak moc je důležité, aby pravidelnou péči nikdy nezanedbala. Přiznává, že docílit sjednoceného tónu pleti je někdy pořádná fuška, ale svůj boj o dokonalý look nevzdává. Ráda v dekorativní kosmetice experimentuje s pestrými barvami, které ji nabíjí pozitivní energií. Potěší ji kvalitní lak na nehty, rtěnka i oční stíny.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky