Doporučujeme: Univerzální pečující olej se skvalanem

10394

100% veganský suchý olej se skvalanem z cukrové třtiny od české značky Onest mě nadchnul nejen lahvičkou v čistém designu, ale hlavně svojí univerzálností. Lze ho totiž použít na obličej, tělo i vlasy.

Squalane Face Oil je zcela nemastný a jeho konzistence je spíše gelová než olejová. Je vhodný i pro citlivou pokožku očního okolí a zvládne vyhladit první vrásky a jemné linky. Každý večer ho používám tak, že 2 kapky smíchám s hydratačním krémem a tenhle mix pak aplikuju na obličej. Moje pleť je okamžitě krásně vyživená a hydratovaná. Navíc jsem Squalane Face Oil zkusila použít i jako podkladovou bázi pod oční stíny. A ani v tomhle případě nezklamal. Líčení očí mi díky němu vydrželo mnohem déle a bez nežádoucího slévání. No a vlasy? Po každém umytí 2 až 3 kapky oleje nanáším na konečky, které už po několika dnech pravidelné aplikace přestaly být suché a získaly zdravý vzhled a lesk.

Squalane Face Oil, Onest, 30 ml, 670 Kč
Squalane Face Oil, Onest, 30 ml, 670 Kč

Tenhle univerzální pečující olej jsem si natolik oblíbila, že si bez něj svoji pravidelnou beauty rutinu už nedokážu představit.