Doporučujeme: Multifukční bronzer s dlouhou výdrží

10778

Zkrášlující bronzer s kyselinou hyaluronovou od francouzské značky Maria Galland obsahuje dva odstíny – světlejší a tmavší. Nejvíc mě na produktu baví, že s ním během chvilky vykouzlím přirozený i opálený vzhled, můžu s ním zvýraznit kontury obličeje, anebo ho použít jako bronzovou tvářenku.

Opálený nebo přirozený vzhled

Pro efekt výrazného opálení tmavší tón bronzeru Touche de Soleil nanáším na celý obličej a světlejším pak lehce rozjasním lícní kosti. Pokud se ale s líčením obličeje nechci moc piplat a zároveň toužím po přirozeném a svěžím vzhledu, tak obě barvy před aplikací na obličej smíchám dohromady. Produkt taky někdy používám namísto tvářenky nebo pomocí něj zdůrazňuju přirozené kontury obličeje.

Tip

Vyvarujte se výraznému barevnému rozdílu mezi obličejem a zbytkem těla. Větším štětcem bronzer naneste i na krk a dekolt.

Zkrášlující bronzer Touche de Soleil, Maria Galland, 9 g, 740 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.
Zkrášlující bronzer Touche de Soleil, Maria Galland, 9 g, 740 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.

Zkrášluje a pečuje

Bronzer obsahuje jemné třpytky, které pleti dodají jas, a navíc taky kyselinu hyaluronovou pro dokonale hydratovanou, pružnou a hebkou pleť.

Tohohle miláčka už rozhodně nedám z ruky, protože umně kamufluje období, kdy si nestíhám zajít do solária a moje pleť začíná blednout. Zároveň pravidelně sportuju, a tak musím ocenit i jeho dlouhou výdrž. Ani po hodině intenzivního tréninku se „neroztekl“.

P.S. Produkt nám k vyzkoušení poskytla společnost Apro Delta.