Doporučujeme: Tak voní svoboda a sebevědomí

Pokud bych měla vybrat vůni, která by symbolizovala svobodu a sebevědomí, zvolila bych výraznou a smyslnou parfémovanou vodu Boucheron Serpent Bohème. Osobně nemám ráda příliš sladké vůně, a proto mi tahle s aroma santalu, květin a ovoce dokonale vyhovuje.

Když jsem k parfému přivoněla úplně poprvé, přišel mi dost výrazný. Po nanesení už nebyl tak silný, ale pořád dostatečně intenzivní, abych ho cítila i po několik dalších hodin. Hlavu dámské parfémované vody Serpent Bohème tvoří mandarinka a černý rybíz, zatímco srdce omamný jasmín a svádivá růže. Osobně ve vůni nejvíc vnímám její základ v podobě santalového dřeva, a i když by se dalo říct, že se parfém hodí spíš na večer, občas ho, jako pravá bohémka, použiju i přes den.

Serpent Bohème, Boucheron, EdP, 90 ml, 1 750 Kč. Prodává Sensualité.
Serpent Bohème, Boucheron, EdP, 90 ml, 1 750 Kč. Prodává Sensualité.

P.S. Produkt nám k vyzkoušení poskytla společnost Apro Delta.

Kateřina Niekurzáková
Kateřina Niekurzáková
Každý den řeší nejen smíšenou pleť, ale taky akné. Kosmetiku si pečlivě vybírá a zkouší nejrůznější produkty, které slibují, že s pupínky pořádně zatočí. Z make-upů volí ty se středním až vysokým krytím. Zbožňuje rtěnky v hnědých tónech, ale občas ji můžete spatřit i s výrazně červenými rty. Ve vlasové kosmetice jsou její největší láskou regenerační masky a „urychlovače“ růstu.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky