Doporučujeme: Čištění a péče o pleť ve jménu přírody

11521

Když se mi naskytla příležitost vyzkoušet sadu produktů na obličej od italské fytokosmetické značky L’Erbolario, nevěděla jsem, co čekat. Čisticí gel na obličej, spolu s hydratačním a vyživujícím pleťovým krémem, si mě ale okamžitě získal.

Perfektně vyčištěná pleť bez akné

Ze všech 3 produktů jsem byla nejvíc zvědavá na účinky čisticího pleťového gelu, který obsahuje přírodní extrakty z tapiokového škrobu a zelených fazolek i vysoký podíl minerálních solí a vitaminů. Používala jsem ho vždy na dočištění pleti po odlíčení. Gel je opravdu jemný a na pokožce příjemný. Ani jsem nečekala, že pleť tak důkladně vyčistí. Už po prvním použití byl můj obličej hebký a hydratovaný. Po několika dnech dokonce začalo mizet akné, se kterým už delší dobu bojuju.

Čisticí gel na obličej, L'Erbolario, 150 ml, 459 Kč. Prodává Fragonito.
Čisticí gel na obličej, L’Erbolario, 150 ml, 459 Kč. Prodává Fragonito.

Hydratační denní péče

Přírodní hydratační krém na obličej s výtažkem ze slunečnicových semínek, růže mošusové a rakytníku jsem si hned zamilovala. Každé ráno jsem ho na pleť aplikovala hned po čištění a odměnou mi byla krásně hebká a pružná kůže.

Hydratační krém na obličej, L'Erbolario, 50 ml, 519 Kč. Prodává Fragonito.
Hydratační krém na obličej, L’Erbolario, 50 ml, 519 Kč. Prodává Fragonito.

Výživná noční péče

Hutný vyživující krém na obličej L’Erbolario je vhodný pro zralou, unavenou a citlivou pleť. Obličej jsem s ním namazala vždycky předtím, než jsem šla spát a ráno se probudila s nádherně jemnou pokožkou. V jeho složení najdete extrakt z borůvek nebo ostropestřce mariánského, ale taky olej z pupalky, slunečnice a jojoby. Po čase jsem si dokonce všimla, že se mu podařilo vyhladit vznikající jemné vrásky.

Vyživující krém na obličej, L'Erbolario, 50 ml, 519 Kč. Prodává Fragonito.
Vyživující krém na obličej, L’Erbolario, 50 ml, 519 Kč. Prodává Fragonito.

Pokud s fytokosmetikou ještě nemáte žádnou zkušenost, tak vám můžu značku L’Erbolario jedině doporučit. Určitě nebudete zklamaní!

P.S. Produkty nám k testování poskytla společnost Fragonito.