Doporučujeme: Dopřejte své unavené pleti trochu jasu

Mám ve zvyku často ponocovat, a mojí pleti se to samozřejmě pranic nelíbí. Když už ale vypadá opravdu ztrápeně a extrémně unaveně, sahám po krému a noční masce Maria Galland, které ji rázem rozjasní.

Když unavená pleť volá o pomoc

Rozjasňující noční maska Maria Galland Lumin’Éclat s vitaminy C a E je doslova nadupaná aktivními látkami, které během noci podporují regeneraci pokožky. Je tak silná, že se ráno probouzím s rozzářenou a energií nabitou pletí. Navíc má maska omlazující účinky, takže si poradí i s drobnými vráskami. Jako její velké plus vidím obsah růžového jílu, který si s mojí smíšenou pokožkou skvěle rozumí a nádherně ji vyhladí.

Noční rozjasňující maska Lumin'Éclat, Maria Galland, 50 ml, 1 619 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.
Noční rozjasňující maska Lumin’Éclat, Maria Galland, 50 ml, 1 619 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.

Krém pro expresní rozjasnění pleti

Někdy na noční masku zapomenu a ráno se pak při pohledu do zrcadla na svůj zašedlý a zanedbaný obličej vyděsím. V takovém případě sahám po pleťovém krému pro okamžité rozjasnění. Rychle se vstřebává, pokožku oživí a krásně ji rozzáří.

Krém pro okamžité rozjasnění Lumin'Éclat, Maria Galland, 50 ml, 2 119 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.
Krém pro okamžité rozjasnění Lumin’Éclat, Maria Galland, 50 ml, 2 119 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.

P.S. Produkty nám k vyzkoušení poskytla společnost Apro Delta.

Kateřina Niekurzáková
Kateřina Niekurzáková
Každý den řeší nejen smíšenou pleť, ale taky akné. Kosmetiku si pečlivě vybírá a zkouší nejrůznější produkty, které slibují, že s pupínky pořádně zatočí. Z make-upů volí ty se středním až vysokým krytím. Zbožňuje rtěnky v hnědých tónech, ale občas ji můžete spatřit i s výrazně červenými rty. Ve vlasové kosmetice jsou její největší láskou regenerační masky a „urychlovače“ růstu.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky