Levandulová aromaterapie a péče o pokožku v jednom

Relaxační roll-on Melvita Relaxessence v bio kvalitě s obsahem éterického levandulového oleje z Provence zmírňuje stres a osvěžuje pokožku, o kterou zároveň pečuje. Nanášet ho můžete na krk, zápěstí i solar plexus.

Roll-on olej Relaxessence, Melvita, 10 ml, 380 Kč. Exkluzivně prodává Douglas.
Roll-on olej Relaxessence, Melvita, 10 ml, 380 Kč. Exkluzivně prodává Douglas.

Roll-on opatřený chladivou kokovou kuličkou obsahuje organický levandulový, mátový a sezamový olej. Ten je známý pro vysoký podíl omega-6 a omega-9 nenasycených mastných kyselin i vitaminu E. Zajímavou složkou novinky od Melvity je extrakt ze semen divokého indiga, které zpomaluje produkci stresového hormonu kortizolu, a naopak tělu pomáhá s uvolňováním endorfinů – „hormonů štěstí“.

Lenka Jarošová
Potýká se s velmi citlivou, reaktivní, alergickou a ekzematickou pletí a pokožkou celého těla. Kdykoliv to jde, tak používá přírodní a organickou kosmetiku. Nejvíc ale řeší to, aby její kůži vybraný produkt nijak nedráždil. Z péče se vyžívá v pleťových sérech, maskách i balzámech na rty, ale nezapomíná ani na ruce, vlasy nebo dekolt. Dekorativní kosmetiku tak trochu fláká, ale baví ji řasenky a rtěnky.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky