Doporučujeme: Třpytivá tvářenka v tužce pro dokonalý look

10998

Jsem opravdu velkou milovnicí tvářenek, ale vždy jsem dávala přednost spíš těm pudrovým. Jenže krémová zdokonalující a rozjasňující tvářenka v tužce Maria Galland Rose Exotique je všechny hravě strčí do kapsy!

„Blush“ Maria Galland se sametově krémovou texturou má nádherně jemný a decentní narůžovělý odstín, který oslovil i mě – jinak velkou odpůrkyni „pink“ tvářenek. Po nanesení perfektně odráží světlo, takže líce parádně rozjasní a chytře odvede pozornost od nedokonalostí pleti. A je to právě její dokonalý finiš s rafinovaným leskem, do kterého jsem se okamžitě zamilovala.

Nerozlučná kámoška

Zázrak v tužce má ale další plusy než jen půvabný lesk. Ohromí i svou praktičností. Už s sebou nemusím tahat zvlášť tvářenku a štětec, a navíc se tímhle pokladem, co se lehce roztírá a dá se krásně vrstvit, snadno nalíčím takřka kdykoliv a kdekoliv. Sundám víčko, tvářenku vyšroubuju, nanesu ji na lícní kosti, prsty ji rozetřu směrem k uším a voilà!

Zdokonalující rozjasňující tvářenka v tužce – 519/10 Rose Exotique; Maria Galland; 6,5 g; 895 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.
Zdokonalující rozjasňující tvářenka v tužce – 519/10 Rose Exotique; Maria Galland; 6,5 g; 895 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.

Málokterá tvářenka vydrží netknutá i po několika hodinách strávených v respirátoru, ale kousek od Maria Galland mě ani v tomhle případě nenechal na holičkách. A když náhodou ztratí něco ze své intenzity? Stačí tváře znovu trochu přetřít. Zkrátka no stress…

P.S. Produkt nám k vyzkoušení poskytla společnost Apro Delta.