3 účinné deodoranty pro zaryté sportovce

Rádi dáváte svému tělu při cvičení pořádně zabrat? Určitě vás už ale tak moc netěší, když kolem sebe začnete zničehonic cítit štiplavý odér potu. Proto jsme vybrali 3 kvalitní deodoranty „držáky“, se kterými se můžete potit celé hodiny a neucítíte vůbec nic. Snad jen kromě neuvěřitelně příjemné vůně…

Dámský roll-on s vůní liči a cedru

Kuličkový deodorant roll-on pro ženy Pink Woman, Nike, 60 ml, 49 Kč. Seženete ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Kuličkový deodorant roll-on pro ženy Pink Woman, Nike, 60 ml, 49 Kč. Seženete ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Naprostou jedničkou mezi dámskými deodoranty, které zápachu nedají šanci, je kuličkový deodorant Pink Woman od Nike s aroma pivoňky, liči, konvalinky, magnolie a cedrového dřeva. Stačí si jím jednou natřít podpaží a jeho ovocně-květinová vůně vydrží i dvě hodiny intenzivní fyzické zátěže.

Čistě přírodní tuhý deodorant pro ni

Tuhý deodorant Senses – Glamorous, Kvítok, 42 ml, 8 €
Tuhý deodorant Senses – Glamorous, Kvítok, 42 ml, 8 €

Dáváte přednost přírodním produktům? Potom vás jistě uchvátí tuhý deodorant Glamorous od slovenské značky Kvítok, co vaše podpaží ochrání před zápachem až na 24 hodin. Základními účinnými látkami deodorantu s vůní vanilky, citrusů a dřeva jsou marantový prášek a rostlinné estery.

Deo krystal pro oba

Taky minerální deodorant Pure Power od Soaphorie je ryze přírodní. Skládá se pouze ze síranu hlinitodraselného, který se coby deodorant používá už celá staletí. Je vhodný pro velmi citlivou pokožku, a protože nemá žádnou specifickou vůni, můžou ho s přehledem používat i pánové.

Michaela Míčová
Má sušší pleť se sklonem k akné, ale nejvíc řeší péči o oční okolí. Má ho totiž kvůli ekzémům extrémně suché a plné vrásek. Z dekorativní kosmetiky jí největší radost udělá kvalitní make-up, pudr, tvářenka nebo lesk na rty. Má silné, dlouhé a husté vlasy, které každý den „mučí“ tepelnou úpravou. Aby tolik netrpěly, dopřává jim různé masky a další vyživující vlasové produkty.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky