Doporučujeme: Multifunkční sprej pro krásné vlasy

Dlouho jsem sháněla bezoplachový kondicionér, který by vlasy dokázal hydratovat, dodal jim potřebný lesk a zároveň je nijak nezatížil. Svého favorita jsem našla v multifunkčním produktu Canneff Green #3 Anti-pollution CBD & Plant Keratin Hair Spray s CBD, keratinem a babasovým olejem.

Péči na vlasy s jemnou mangovou vůní a praktickým rozprašovačem od Canneffu používám po každém mytí vlasů. Stačí ji přímo nastříkat na kadeře, a ty pak jemně promnout prsty, aby se do nich lépe vstřebala. Zezačátku jsem sprej aplikovala jen do spodních dvou třetin vlasů a byla jsem moc spokojená. Hříva byla hezky jemná, uhlazená, snadno se rozčesávala, a hlavně se skoro vůbec nemastila. Časem jsem se ale osmělila a odvážila se ho nanést i ke kořínkům. Odměnou mi byla osvěžená pokožka hlavy a neodolatelně lesklé vlasy.

Za vůbec největší přednosti bezoplachové péče Canneff ale považuju to, že vlasům dodává pružnost, zamezuje jejich krepatění a zaceluje roztřepené konečky.

Kateřina Niekurzáková
Každý den řeší nejen smíšenou pleť, ale taky akné. Kosmetiku si pečlivě vybírá a zkouší nejrůznější produkty, které slibují, že s pupínky pořádně zatočí. Z make-upů volí ty se středním až vysokým krytím. Zbožňuje rtěnky v hnědých tónech, ale občas ji můžete spatřit i s výrazně červenými rty. Ve vlasové kosmetice jsou její největší láskou regenerační masky a „urychlovače“ růstu.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky