Doporučujeme: „Tropická“ voděodolná tužka na oči

10715

Tužky na oči používám každý den, mám jich celou řadu, ale většina z nich je spíš v neutrálních tónech. Asi proto mě voděodolná tužka na oči Maria Galland z limitované edice Reve Tropical okamžitě zaujala. Má totiž podmanivou, „tropicky“ zelenou barvu, která se u tužek na oči hned tak nevidí!

Voděodolná tužka na oči v odstínu Vert Tropic má krásnou smaragdově zelenou barvu s jemnými zlatými třpytkami, díky kterým na očích vypadá doslova božsky. Její konzistence je krémová, takže se s ní skvěle malují klasické linky. Hodí se i k nanesení na vnitřní linky a ani tehdy oči nijak nedráždí. Na opačném konci má tužka houbičku, kterou můžu linky snadno rozmazat – třeba pro kouřový look. Navíc jsem se do barvy téhle tužky Maria Galland tolik zamilovala, že ji někdy používám jako oční stíny. Nanesu ji na horní víčko, prsty rozmažu do ztracena a onen oslnivý zlatý třpyt se hned ukáže v celé své kráse!

Voděodolná tužka na oči z limitované edice Reve Tropical – odstín Vert Tropic; Maria Galland; 1,3 g; 376 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.
Voděodolná tužka na oči z limitované edice Reve Tropical – odstín Vert Tropic; Maria Galland; 1,3 g; 376 Kč. Exkluzivně prodává Sensualité.

A další velké plusy tužky na oči Maria Galland? Můžu ji nosit celý den a nemusím se bát, že se rozmaže. Je automatická, ale kdyby bylo přece jen potřeba tuhu ztenčit pro preciznější aplikaci, obsahuje i ořezávátko.

P.S. Produkt nám k vyzkoušení poskytla společnost Apro Delta.