Home Péče Péče o pleť Doporučujeme: Boží hyaluronové sérum z Česka

Doporučujeme: Boží hyaluronové sérum z Česka

12236

Mám velmi suchou pleť, a protože jsem před pár měsíci oslavila sedmadvacáté narozeniny, nabyla jsem dojmu, že bych péči o svůj obličej měla věnovat o něco větší pozornost. Přírodní hydratační sérum od české značky Onest je určené pro povadlou, mdlou a dehydrovanou pleť bez života, takže si ho i ta moje nakonec opravdu zamilovala.

Už když jsem si přečetla složení tohohle hydratačního séra, byla jsem unešená. Jeho nová vylepšená verze obsahuje o 50 % víc kyseliny hyaluronové, a navíc ještě extrakt z kůry vrcholáku pravého. Hyaluronic Face Serum s jemnou nevtíravou vůní a mléčnou texturou se snadno roztírá a slibuje, že pleť posílí, dodá jí mladistvý vzhled a zbaví ji otoků. Prvních pár dní jsem ale nevěděla, co si pořádně myslet. Připadalo mi, že sérum pokožku vysušuje a žádný pozitivní účinek jsem nezaznamenala. Po týdnu jsem dokonce přemýšlela nad tím, jestli pro mě bylo sérum Onest dobrou volbou. Za pár dní se ale můj názor radikálně změnil. Pleť začala být prozářenější, jemnější a hladší. Sérum ji už nevysušovalo, ale naopak jí dodalo neuvěřitelný „juicy“ šmrnc!

Hyaluronic Face Serum, Onest, 30 ml, 790 Kč
Hyaluronic Face Serum, Onest, 30 ml, 790 Kč

Musím říct, že se každý večer před spaním těším, až si s hydratačním sérem Onest užiju svůj malý pečující rituál. Navíc ho k nanesení na obličej, krk a dekolt stačí jen pár kapek.

NO COMMENTS