Doporučujeme: Veganské tělové mléko s vůní Provence

Nevím, jak vy, ale já o pokožku celého těla pečuju neuvěřitelně ráda. Proto pravidelně používám tělové krémy, mléka a oleje. Nedávno jsem dostala šanci otestovat veganské tělové mléko od francouzské značky Panier des Sens a musím uznat, že mě potěšilo hned v několika ohledech.

Už na první dobrou se mi líbilo, že je tělové mléko Provence v pěkném praktickém balení s pumpičkou. Jeho složení je z 97 % přírodní a obsahuje výživné bambucké máslo i hydratační olivový olej. Textura tohohle tělového mléka je velice lehká, takže si po aplikaci nepřipadám ulepeně a takřka okamžitě po namazání se můžu jít klidně obléknout.

Tělové mléko Provence, Panier des Sens, 250 ml, 332 Kč. Prodává Fragonito.
Tělové mléko Provence, Panier des Sens, 250 ml, 332 Kč. Prodává Fragonito.

Zajímavé je, že se tělové mléko nejdřív tváří, jako že je „bez chuti a zápachu“, ale svou omamnou citrusově-ovocnou vůni s jemnými náznaky pelyňku a cypřiše odhalí až po rozmazání na kůži.

P.S. Produkt nám k vyzkoušení poskytla společnost Fragonito.

Viktorie Radimská
Nejmladší členka našeho týmu je stále ještě ve věkové kategorii „teen“. Má sušší a mírně citlivou pleť. Proto je při výběru pečující kosmetiky velmi ostražitá. Z dekorativní kosmetiky nedá dopustit na cokoliv, co se týká líčení očí a pleti. Je nadšená, když se její rodinné příslušnice nebo kamarádky chystají na nějakou akci a ona je může nalíčit.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky