Top 3 omlazující pleťové krémy s hadím jedem

10453

Víte, že se do krémů s hadím jedem nepřidává skutečný hadí jed, ale speciální peptid, který jeho účinky věrně napodobuje? Takové krémy efektivně vyhlazují vrásky, hloubkově hydratují a vyživují pleť, a dokonce ji chrání před vlivem UV záření.

Vyhlazující krém na obličej

Krém na obličej Feel Unique Snake Cream se syntetickým hadím jedem Syn-ake od značky Asombroso je určený pro povadlou pleť, která volá po regeneraci a hydrataci. Na pokožku působí podobně jako botox a zanechá ji vyživenou, dokonale vypnutou a vyhlazenou. Dále v jeho složení najdete kyselinu hyaluronovou, vitamin E, olivový olej a lecitin.

Bezbolestný ekvivalent botoxu

Bioaktivní krém s hadím jedem, Topvet, 50 ml, 498 Kč
Bioaktivní krém s hadím jedem, Topvet, 50 ml, 498 Kč

Liftingový bioaktivní krém Topvet taky obsahuje syntetický hadí jed. Můžete ho použít jako noční péči, anebo před důležitou akcí. Jedná se totiž o bezbolestnou alternativu botoxu, která účinkuje po dobu 6 až 8 hodin. Vyhlazuje vrásky a pleť hydratuje i regeneruje.

„Hadí“ krém na vrásky očního okolí

Vyhlazující oční krém s hadím jedem Glamoxy, Rodial, 15 ml, 1 919 Kč. Exkluzivně prodává Notino.
Vyhlazující oční krém s hadím jedem Glamoxy, Rodial, 15 ml, 1 919 Kč. Exkluzivně prodává Notino.

Omlazující oční krém Glamoxy značky Rodial s neuropeptidy imitujícími blahodárné účinky hadího jedu při pravidelném používání zjemňuje linky a drobné vrásky oční oblasti, kterou zároveň krásně projasní a vypne.