Doporučujeme: Multifunkční mlha pro fixaci make-upu

12182

Za svůj život jsem vyzkoušela nespočet fixačních sprejů. Některé fungovaly a některé zase ne. Musím se ale přiznat, že většina mi byla na obličeji spíš nepříjemná, občas mi sprej stékal po tvářích nebo zatvrdl na obličeji a v nejhorším případě na výdrž make-upu neměl ve finále žádný vliv. Proto jsem byla zvědavá, jaká bude nová fixační mlha The POREfessional Super Setter od Benefit Cosmetics.

Nadšená jsem byla hned, jak se mi mlha dostala do rukou. Na první pohled mě zaujala – pro Benefit tak typickým – nápaditým designem obalu. Když jsem se pak nalíčila a chtěla fixační mlhu vyzkoušet, trochu jsem se obávala, že bude „fungovat“ stejně jako všechny předchozí fixační spreje, které mnohdy rozmažou pracně udělaný make-up. Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem zavřela oči a jemnou osvěžující mlhu na nalíčenou tvář nastříkala. Obličej mi neslepila do pitvorné masky a ani nerozmazala řasenku.

Heuréka! Ona fakt funguje

Multifunkční velejemná mlha slibuje okamžitou redukci viditelnosti pórů, hydrataci pleti a prodloužení výdrže make-upu až na 15 hodin. Mně nezbývá než se vším výše zmíněným souhlasit! Dokonce jsem ji podrobila zatěžkávací zkoušce, cvičila s ní přibližně hodinu a opravdu pořádně se zapotila. Ani pak se make-up nehnul ani o píď.

Fixační sprej The POREfessional Super Setter, Benefit Cosmetics, 120 ml, 1 120 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.
Fixační sprej The POREfessional Super Setter, Benefit Cosmetics, 120 ml, 1 120 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.

Věřte nebo ne, jednorázová investice do víceúčelové fixační mlhy The POREfessional Super Setter se opravdu vyplatí. Balení je poměrně velké, takže vám i při každodenním používání bude trvat celkem dlouho, než ho celé spotřebujete.