Rtěnky vs. rouška? Tyhle vydrží a neobtisknou se!

Zatím to vypadá, že život s rouškami budeme muset ještě nějakou dobu vydržet. A tak jim chtě nechtě musíme přizpůsobit i líčení. Pokud si ale myslíte, že život s rouškou znamená život bez rtěnek, tak jste vedle jak ta jedle!

Jako ideální rtěnku pod roušku volte tekutou nebo tu s matným finišem, která bez ohledu na nošení roušky spolehlivě vydrží až do večera. Vzhledem ke své povaze ale tyhle typy rtěnek snadno odhalí jakoukoliv nedokonalost rtů. Proto pravidelně používejte balzámy, peelingy a masky na rty. Jedině tak zajistíte, že před samotným líčením budou zcela bez chybičky.

Jak na to

  • Před aplikací rtěnky rty osušte tak, aby na nich nezůstaly zbytky balzámu ani jiné nečistoty.
  • Pro větší výdrž rtěnky nejdřív použijte konturovací tužku.
  • Pokud jste se rozhodli pro tekutou rtěnku, tak ji nanášejte opatrně a v jedné tenké vrstvě. Rtěnka pak lépe zaschne a přilne ke rtům bez následného drolení a slévání. Navíc tím zvýšíte intenzitu jejího odstínu.

Bude se vám hodit

Rtěnka Rouge Signature – odstín Represent, L'Oréal Paris, 7 ml, 302 Kč. Prodávají vybrané drogerie a e-shopy.
Rtěnka Rouge Signature – odstín Represent, L’Oréal Paris, 7 ml, 302 Kč. Prodávají vybrané drogerie a e-shopy.
Tekutá rtěnka Stunna Lip Paint Longwear Fluid Lip Color – odstín Uncensored, Fenty Beauty, 4 ml, 680 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.
Tekutá rtěnka Stunna Lip Paint Longwear Fluid Lip Color – odstín Uncensored, Fenty Beauty, 4 ml, 680 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.
Rtěnka Rouge Allure Ink Fusion – odstín Pourpre, Chanel, 6 ml, 1 529 Kč. Seženete ve vybraných parfumeriích a e-shopech.
Rtěnka Rouge Allure Ink Fusion – odstín Pourpre, Chanel, 6 ml, 1 529 Kč. Seženete ve vybraných parfumeriích a e-shopech.
Tekutá rtěnka Cream Lip Stain – odstín Warm Kiss, Sephora Collection, 5 ml, 295 Kč
Tekutá rtěnka Cream Lip Stain – odstín Warm Kiss, Sephora Collection, 5 ml, 295 Kč
Monika Bílková
Díky tomu, že má smíšenou pleť, tak ví, jak moc je důležité, aby pravidelnou péči nikdy nezanedbala. Přiznává, že docílit sjednoceného tónu pleti je někdy pořádná fuška, ale svůj boj o dokonalý look nevzdává. Ráda v dekorativní kosmetice experimentuje s pestrými barvami, které ji nabíjí pozitivní energií. Potěší ji kvalitní lak na nehty, rtěnka i oční stíny.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky