CC krémy: Zamaskují začervenání i nedokonalosti pleti

11289

Máte problém s „dry“ pokožkou obličeje, kterou většina make-upů ještě víc vysuší, ale přesto potřebujete zakrýt nedokonalosti? Volte CC krémy! Postarají se nejen o to, aby byla vaše pleť po celý den hydratovaná, ale skvěle si poradí i s pigmentovými skvrnami a červenáním.

CC krém, co omlazuje

CC Creme Revitalizing Supreme SPF 10, Estée Lauder, 30 ml, 1 950 Kč
CC Creme Revitalizing Supreme SPF 10, Estée Lauder, 30 ml, 1 950 Kč

Toužíte po mladistvé pleti? Pak určitě znáte CC krém Estée Lauder Revitalizing Supreme s ochranným faktorem 10 a jestli ne, tak byste měli! Je totiž skvělou protivráskovou prevencí, která kůži hydratuje a sjednotí. Navíc se jeho univerzální odstín nekompromisně přizpůsobí přirozenému tónu vaší pokožky.

Ochranný CC krém pro každý den

Superdefense CC Cream SPF 30, Clinique, 40 ml, 930 Kč
Superdefense CC Cream SPF 30, Clinique, 40 ml, 930 Kč

Že je pro vás SPF 10 málo? CC krém Superdefense od Clinique bez parfemace a obsahu olejů má ochranný faktor 30. Kromě toho vaší pleti zajistí hydrataci a nádherně ji rozzáří.

CC krém, co zatočí s otoky

Zklidňující, regenerační a ochranný CC krém Ziaja s SPF 10 bude vaším skvělým parťákem, pokud máte citlivou nebo podrážděnou pokožku. Ve složení lehkého krému, co se rychle vstřebává, najdete aescin a vitamin C, které zamezují vzniku rozšířených žilek. Nelze opominout ani obsah kyseliny hyaluronové, koenzymu Q10 a panthenolu pro hydrataci, omlazení a projasnění pleti.